Треньорът на Левски Славиша Стоянович коментира равенството на тима си в мача със Септември.

Ето какво каза специалистът:

"Заслужихме това, което постигнахме. Катастрофално първо полувреме. Нямахме желание да играем. Не можеш да се "събудиш" само за вторите 45 минути. Трябва да поправим много, много неща.

Не знам какъв е проблемът ни. Нямам идея защо влязохме по подобен начин в мача. Времето беше студено, но става дума за професионалисти. Футболът се играе 90 минути.

Снимка 393573

Рано е да говорим за тенденции, но наистина не съм доволен. Ужасен резултат за нас. Поздравявам Септември. Мислим за събота.

Имахме шанс да се приближим към Лудогорец. Изглежда не сме узрели за титлата. Нямам спокойствие за поста си, когато виждам такава игра. Нямам право да съм спокоен. Трябваше да победим с 3:1, а вместо това завършихме наравно".

Септември и Левски не се победиха - 2:2

Дузпа за Левски, червен картон за Септември, уникален гол на Будинов и... 2:2 на Националния стадион!

Кабрал с попадение и асистенция, Будинов с уникален гол!