Любимецът на Сектор „Б" и най-добър вратар в родната „А" група - Пламен Илиев, поднови контракта си с Левски за още две години.

Това е чудесна новина за „синьото" ръководство, което в лицето на националния състезател,  намери така  нужния качествен страж под рамките на вратата, който да продължи традицията, столичани да се радват на брилянтни вратари през последните години в лицето на Димитър Иванков, Георги Петков , Николай Михайлов и Божидар Митрев.

С оглед стабилната игра на Пламен Илиев, запитванията от чуждестранни клубове не закъсняха и към него вече има интерес от Полша, Белгия и Франция. Към днешна дата, най-настоятелни за юношата на Видима-Раковски са представителите на Шльонск (Вроцлав), които пращат емисарите си на почти всеки мач на столичани.

Новият договор на Пламен Илиев, трябва да сложи край на всички трансферни спекулации с името му, което да направи играта му още по-уверена и концентрирана за постигането на заветната цел през този сезон, а именно спечелването на шампионската титла на България.