Централният защитник на Левски Хосе Кордоба получи допълнителна почивка от треньора Николай Костов. Бранителят се прибра късно вечерта в сряда след участието си за националния тим на Панама. 22-годишният футболист игра по 90 минути при победите над Кюрасао с 2:1 и Гватемала с 3:0 в Лигата на нациите на КОНКАКАФ. Кордоба се представи на ниво и получи суперлативи за представянето си. Днес защитникът ще поднови тренировки със своите съотборници и Николай Костов вече ще разполага с всичките си налични футболисти. Единствено аут от сметките му остава трайно контузеният Билал Бари, пише "Тема спорт".

Кордоба изигра пълни 90 минути за Панама при победата над Гватемала

Защитникът се справи добре и не допусна гостите да отбележат гол във вратата на Мускера

Вчера към подготовката за домакинството на Черно море се присъединиха и Марин Петков и Асен Митков, които в сряда тренираха във фитнеса, тъй като играха повече минути за мъжката и младежката селекции на България в началото на седмицата. По време на паузата в шампионата Николай Костов работи с ограничена група футболисти, което попречи на отбора да изиграе контрола