Футболистите от представителният състав на Левски най-после получиха почивен ден вчера. След като в събота „сините" изиграха контрола с Рилски спортист, която бе прекратена при резултат 1:0 за възпитаниците на Емил Велев, в неделя Кокала ги зарадва със свободен ден.

Както е известно, играчите не получиха почивка дори при прибирането си от лагера в Анталия в средата на миналата седмица, а директно почнаха с тренировките.

Няма сериозно контузени след спаринга с Рилски спортист. От лекарския щаб на клуба се похвалиха, че абсолютно по план се развива и възстановяването на контузеното крило на тима Николай Димитров.

В понеделник от 15,00 часа пък „сините" възобновяват занимания, като ще тренират по веднъж до мача с Вихрен в неделя. Срещата от 16-ия кръг е с начален час 19,30 и ще се проведе на стадион „Георги Аспарухов".