Треньорският щаб на Левски не даде почивка на футболистите и вчера играчите проведоха възстановително занимание, пише "Тема спорт".

Станимир Стоилов получи добри новини преди тренировката, след като няма играчи с контузии от победата над Пирин (1:0) в неделя.

Футболистите, които играха цял мач срещу орлетата, или тези, появили се в средата на второто полувреме, не бяха натоварени на максимум.

Докато играчите с по-малко минути и тези, които не взеха участие в мача, направиха интензивна тренировка.

Лудогорец изпревари Левски в ШЛ

Ето по кой показател

С основната група отново тренира Ивелин Попов. Бившият капитан на националния отбор е възстановен от травмата си, но Станимир Стоилов не иска да го рискува и той ще пропусне реванша с Хамрун Спартанс. 34-годишният футболист по всяка вероятност ще бъде на разположение на треньорския щаб за евентуалните плейофи в Лигата на конференциите срещу загубилия от двойката АЕК Ларнака и Партизан Белград.

От днес сините ще стартират подготовката си за реванша с малтийския тим, като отборът ще тренира различни тактически постройки.