Шампионът Левски изигра първата си контрола от началото на подготовката.

На стадиона в Самоков "сините" победиха втородивизионния Хасково със 7:1. Реджеб изведе хасковлии напред в 3-ата минута от дузпа.

Мирослав Иванов в 16-ата, Домовчийски в 23-ата и Телкийски в 39-ата минута доведох нещата до 3:1 за Левски до почивката.

През втората част футболистите на Станимир Стоилов вкараха още четири попадения чрез Даниел Боримиров, Емил Ангелов и на два пъти Христо Йовов.

В състава, с който Станимир Стоилов започна мача бяха новите попълнения Николай Николов, Веселин Минев и Атанас Борносузов.

Следващата проверка на Левски е отново на стадиона в Самоков. На 6 юли "сините" срещат новия член на "А" група Рилски спортист.

Треньорът Станимир Стоилов похвали играчите си за старанието им на терена. Той специално поздрави новопривлечените футболисти, които полагали сериозни усилия за бърза адаптация в тима.

Стоилов започна със: Михайлов, Миланов, Топузаков, Николай Николов, Веселин Минев, Ричард, Телкийски, Атанас Борносузов, Мирослав Иванов, Коприваров и Домовчийски.

През втората част за Левски се появиха и: Митрев, Балтанов, Стойчев,  Богомил Дяков, Вагнер, Огнянов, Боримиров, Йовов, Костадин Дяков и Емил Ангелов.