Левски записа категорична победа в последната си контрола преди началото на полусезона. „Сините" победиха Видима-Раковски с 3:0 на помощното игрище на „Герена".

Старши треньорът на столичани Илиан Илиев стартира с предполагаемия си титулярен състав  за проления полусезон. В течение на мача, в игра появиха всичките налични играчи, които попаднаха в групата.

Контролата на Левски бе генерална репетиция преди първия мач след паузата - срещу Черноморец в Бургас.

Първото попадение падна в 9-ата минута. Тогава Кристовао Рамос центрира от корнер,а Базил де Карвальо се извиси над всички и с глава откри за 1:0.

Шест минути по-късно новото попълнение Гари Родригес направи страхотен рейд по фланга, но бе фаулиран. Съдията отсъди пряк свободен удар, който бе изпълнен от Гаджев.

Националът стреля в стената, а топката се удари в ръката на играч на Видима. Главният съдия Мартин Стоименов посочи бялата точка. Базил де Карвальо застана зад нея, но изпълни неточно, стреляйки над гредата. Четири минути по-късно нападателят компенсира пропуска си. Той засече с глава центриране на Рамос и с лекото удвои резултата.

През втората част Илиан Илиев направи множество смени, което се отрази на качеството на играта.

В 74-ата минута малко останалата интрига тотално бе убита.
Илиян Йорданов центрира от фаул, а играчът на гостите Стефан Крачунов си заби ефектен автогол за 3:0. В 80-ата минута Христо Йовов можеше да се нареди сред голмайсторите, но след изпълнение на пряк свободен удар заби топката в гредата.

От понеделник „сините" започват активна подготовка за мача с Черноморец, който е на 3 март от 16,00 часа на „Лазур".