Отборът на Левски победи Струмска Слава с категоричното 4:0 в приятелски мач, който се игра на стадион "Виваком арена - Георги Аспарухов". Момчетата на Станимир Стоилов си свършиха работата още през първото полувреме, когато успяха да отбележат цели три гола, а последното попадение падна 8 минути преди края на мача.

"Сините" започнаха срещата с вихрени атаки и още до 10-та минута си осигуриха комфортна преднина от 2:0! Първо Марин Петков откри резултата в 5-та минута! Той получи хубав пас отдясно от Билал Бари и от точката на дузпата прати топката в мрежата на гостите! Малко след това самият Бари покачи на 2:0.

Снимка 549998

В края на първото полувреме гол отбеляза и Димитър Костадинов, а 8 минути преди края Ивайло Димитров сложи точка на спора и оформи крайното 4:0 за Левски.