Юношите на Левски записаха нов успех в Елитната група до 15 години. Играчите на треньора Петър Карачоров победиха с класическото 3:0 Ботев (Пловдив) на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" в мач от 18-ия кръг на надпреварата.

Въпреки че спряха серията си на 16 поредни победи "сините" са безапелационно първи в класирането с актив от 52 точки, а преднината им пред втория Ботев (Пловдив) е 13 точки.

Любомир Тодоров откри резултата за Левски в 8-та минута, а Антоан Стоянов оформи класическата победа с попадения в 37-та и в 68-та минути.

Съставът на Левски U15: 12. Йоан Загоров, 3. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров, 22. Марио Дадаков, 6. Виктор Василев, 7. Симеон Василев, 8. Антоан Стоянов, 10. Любомир Тодоров (66 - 9. Калоян Михайлов), 11. Виктор Добрев (62 - 21. Константин Габерски), 16. Кристиан Красимиров (55 - 17. Костадин Калчев), 27. Асен Митков (68 - 26. Радостиан Димитров).