Левски и Лудогорец не се победиха в дербито на 17-ия кръг в Елитната група до 15 години. Двата тима не си вкараха и завършиха при резултат 0:0. Срещата беше наблюдавана на живо от старши треньора на първия тим на "сините" Станимир Стоилов.

Първата част започна равностойно, като в 28-ата минута Антон Манов от Левски стреля с глава, но топката мина покрай вратата. В ответната атака Илиан Гатински от гостите се оказа сам срещу вратаря, но Георги Кузев се намеси, а при отбитата топка Елисей Съров не успя да реализира.

През второто полувреме двата отбора вдигнаха темпото и още в първата минута Лудогорец имаха възможност, но удар на Боян Иванов бе отразен. Домакините отговориха с изстрел на Георги Денов. В 48-ата минута Димитър Мрънков успя да преодолее вратаря на Левски, но гредата спаси "сините" от гол. До края на срещата отборите сътвориха още няколко положения, но попадения не паднаха.

Така Лудогорец остава водач на Елитната група до 15 години,докато Левски е втори преди гостуването на Национал на Ботев (Пловдив).