Левски загуби от Тюркгюджю-Атаспор с 0:4 в контрола

Отбор от четвърта дивизия направи Левски за смях!

"Сините" загубиха с 0:4 от Тюркгюджю-Атаспор

80′

Хубав пробив на Хаас отдясно завърши с центриране, след което топката кацна на напречната греда.

74′

ГОООООЛ ЗА ТЮРКГЮДЖЮ!!! Германският тим изпълни бързо пряк свободен удар. Лапе бе изведен сам срещу Михайлов и с удар в далечния ъгъл вкара за 0:4.

65′

Удар на Йълмаз минава над вратата на Левски.

63′

Германският тим проведе отлична атака отдясно, която завърши с центриране и удар с пета на Лапе, който Михайлов успя да избие в корнер. След неговото изпълнение играч в червено стреля с глава, но вратарят отново демонстрира добър рефлекс.

60′

ГООООООООЛ ЗА ТЮРКГЮДЖЮ!!! Фуркан Дзорба се разписа с глава след центриране от корнер. Левият бек бе изпуснат от защитата на "сините" и разстреля Михайлов.

58′

Михайлов спаси силен удар на Рабихич.

57′

ГООООООЛ ЗА ТЮРКГЮДЖЮ!!! Германците организираха опасна атака отляво, Рабихич навлезе в наказателното поле и пусна успореден пас към Лапе, който засече топката в опразнената врата.

56′

Опасен удар на Рабихич минава покрай вратата.

50′

Гол на Фуркан след центриране отляво бе отменен заради засада на бранителя.

49′

Йълмаз опита удар от пряк свободен удар, който рикошира в играч на Левски и излезе в корнер.

47′

Янис Каргас е изгонен за безумно влизане напред с бутоните срещу Кирш.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

43′

Пропуск на Кирш!!! Тюргкюджю организира отлична контраатака. Топката стигна до петицата на германския тим, който от границата на наказателното поле потърсия горния ляв ъгъл на Михайлов, но прати кълбото над вратата.

33′

Слаб опит за удар на Илия Димитров попада в ръцете на Енгъл.

27′

ГООООЛ ЗА ТЮРКГЮДЖЮ!!! Рабихич се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Деян Иванов срещу босненеца.

26′

Жълт картон за Деян Иванов.

21′

Опасен удар на Холц извън наказателното поле минава над вратата на Левски.

19′

Йълмаз опита хитро изпълнение на пряк свободен удар отдясно. Халфът стреля директно във вратата на Левски, но Михайлов внимаваше.

17′

ГРЕДА!!! "Сините" сбъркаха при изнасянето на топката. От това се възползва Карл-Хайнц Лапе, който остана сам срещу Михайлов, но стреля в лявата греда.

12′

Първа добра възможност за Левски. "Сините" организираха добра атака през центъра. Станислав Иванов получи топката в наказателното поле от Мартин Петков, но ударът му бе блокиран и излезе в корнер.

7′

Опасно центриране в наказателното поле на Левски. Райнов остана под топката, но все пак отбраната на "сините" се справи.

1′