90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители: 334
90′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски - Царско село 0:0 в контролна среща

Левски и Царско село създадоха положения, но приключиха при нулево реми на "Герена"

Това бе последна зимна контрола и за двата отбора

88′
Снимка 563637

85′

ИЗГОНИХА ИГРАЧ НА ЦАРСКО СЕЛО! Проверката беше белязана от червен картон в 85-ата минута. Алесандро Мартела набързо си изкара втори жълт картон, заради което преждевременно напусна редиците на Царско село.

80′

Жълт картон за Алесандро Мартела, който опита да си изпроси дузпа.

79′
Снимка 563638

77′

ШАНС ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Последваха няколко много добри атаки за тима на Андеа Сасарини. Царско село вече се виждаше как повежда в резултата, ако опита за добавка на Чиполети след шут на Стефано Палмучи не бе изчистен от голлинията от Келиан ван дер Каап.

75′

МИТКОВ! Скуката на "Герена" бе леко разсеяна с отлична възможност, открила се пред Асен Митков в 75-ата. Младият халф отправи удар, който рикошира последователно в двама от футболистите на Царско село, но така и не посети мрежата на "замръзналия" в този случай Ндиайе.

66′

СПОРНО! От лагера на Левски поискаха дузпа в своя полза с настъпването на 66-ата минута. Тогава летежът на топката бе спрян от ръката на появилия се като смяна Юсуфа Яфа. И при тази ситуация обаче главният арбитър Иво Ненков не пожела да посочи бялата точка.

62′
Снимка 563641

56′

Георги Миланов отигра центрирана към него топка на далечната греда, но последвалият му удар с глава доказа, че това не е един от най-силните компоненти в неговото представяне на терена.

55′

Опит за извеждащо подаване на Радослав Цонев към Патрик-Габриел Галчев, което няма как да бъде достигнато от младока.

46′
Снимка 563617

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

41′

Пиер Зебли спря откъсващия се Антоан Стоянов и получава картон.

40′

Келиан ван дер Каап се извиси над всички при центриране от корнер в 40-ата минута. Насочването му обаче не не беше достатъчно акуратно и топката излезе в аут.

38′
Снимка 563618

36′

Малко след това главният съдия Ивайло Ненков сътвори грешка и не видя събаряне на Георги Миланов в полето на Царско село, което по всички футболни правила означаваше дузпа.

34′

ГРЕДА ЗА ГОСТИТЕ! Гостите от Околовръстното отново проклинаха липсата на малшанс, след като в 34-ата минута Реди Каса напредна през центъра и отправи хубав изстрел от средна дистанция, срещнал лявата странична греда на Пламен Андреев.

26′
Снимка 563616

24′

МИЛАНОВ! Левски пропиля най-добрата си възможност от началото на мача в 24-ата минута. Георги Миланов и Радослав Цонев разгърнаха бърза "синя" атака, при която вторият центрира към колегата си с №7. От непосредствена близост Миланов имаше малшанса да срещне тялото на отлично позициониралия се Хадми Ндиайе.

16′

"Италианската" команда на "царете" имаше втори добър миг пред левскарската врата в 16-ата минута. Седрик Каломбо проби по крилото, след което върна на дузпата за Валентино Пулиезе. Бившият футболист на Локомотив (Пд) обаче пак разочарова със завършващия си удар, като топката излезе в тъч...

15′

Патрик-Габриел Галчев получава първия жълт картон в срещата.

Снимка 563619

9′

Подобно на контролата с ЦСКА, футболистите на Царско село не се поколебаха и здраво налагаха с шпагати опонентите си от другата страна на игрището. От първоначалните "тесли" пострада Георги Миланов, който тъкмо се бе завърнал в игра след дълго лечение на травма.

2′

ШАНС ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Спарингът започна с отлична възможност за гостите от Царско село. Селекцията на Андреа Сасарини приложи преса в половината на противника, която принуди Патрик-Габриел Галчев да върне опасно за своя вратар. Пламен Андреев също се притесни от идващ вражески състезател и изрита топката слабо по земя. Всичко това позволи на Валентино Пулиезе да шутира технично към опразнената мрежа, но в крайна сметка кълбото мина малко над горната греда.

1′