От Левски се похвалиха, че са се разбрали с Мохамед Насиру. Бившият футболист на "сините" осъди клуба, заради което бе наложена забрана за трансфери.
С официално съобщение на сайта си, столичния гранд обяви, че след дълги преговори, казусът е приключил.
Цунами: Всеки играч има пеперуди в стомаха преди финала
Ще стане много хубав мач, споделя бразилецът
Ето какво написаха от клуба:
Левскари,
С писмо от ФИФА от 11.05.2022 г., бе вдигната забраната за трансфери на "ПФК Левски".
След дълги преговори водени от изпълнителния директор на "ПФК Левски" Ивайло Ивков и юриста на клуба Илия Патронев бе постигнато споразумение с бившия футболист на "Левски" Насиру Мохамед, с което процедурата срещу клуба бе затворена.
нешо
на 12.05.2022 в 20:25:52 #22Пак говеждо мучене по отношение на ЦСКА.Няма по-нагли хора от говедата.При положение, че бившият им собственик Васил Божков каза, че е бил принуден от Борисов да стане собственик на клуба. Предишните собственици Спас Русев и Пеевски(в сянка)надали са нещо различно.
vladang
на 12.05.2022 в 19:31:28 #21Пишеш Гфо на цецека и получаваш. Егати тъпият
УмеренЦСКА
на 12.05.2022 в 19:11:55 #20"Футболният клуб "ЦСКА-София" има текущи задължения за над 46 млн. лв., съобщи "Спортал"." ...Влади, ти имаш ли някаква "класифицирана" информация за да потвърдиш съобщението на Спортал? Лично аз нямам претенции към информационните сайтове в нашето време на "глобалното село"! Баба тая на скамейката била "споделила" до баба оная, че едикоя си булка била кръшнала с едикой си... ...Ама линее нашето поколение! Преди години тия сведения за дълговете на ЦСКА ги цитираха не по Спортал, а по нянакви достъпи до "класифицирана" информация, за която наш Влади даже и не претендира... ПП Донякъде се кефя на "информацията" в наше време. Преди се цитираха "източници от самия клуб" , сега даже и това стана неудобно. Остана вярата във всемогъществото на разни медии. Влади прочел бил в Спортал, веднага поства и в Топспорт това, което е прочел в Спортал...
vladang
на 12.05.2022 в 18:59:22 #19Ако джурджето беше по ларж можеше да пръсне още 10 млн евра. УЕФА одобри новите правила, които ще заменят досегашния Финансов феърплей. Според тях клубовете ще могат да харчат за заплати, трансфери и комисионни на агенти до 70% от приходите си за предишната година. Според предишните правила един клуб имаше право да харчи 5 милиона евро повече от това, което печели, а оценката се правеше на база три години. В допълнение те можеха да харчат още 30 милиона евро, когато те са изцяло финансирани от собственика.
УмеренЦСКА
на 12.05.2022 в 18:58:20 #18Ватерлоо, напразно се абиш... ФК "Левски" сега няма да фалира. Цялата кралска конница и цялата кралска войска подкрепя Шалтай- Болтай (Туидълдум и Туидълди) да не падне от стената и да си разбие яйцето... ...Когато ФК "Левски" премине на иждивение от феновете си, ще видим какво ще стане... Много съжалявам, но не е изключен и вариантът да има завист към "припознавачите", зер в наше време кинтите играят къде- къде по- важна роля от всякакви емоции... ПП Отдавна съм свикнал на подигравките на всички "синчонци", които се опитват да се гаврят с "чмервените" на тема "нашият бащица е по- богат от вашия"... Нещо се спука това в последно време, ама кой знае, може би и при Вас пак ще изгрее "Синьото Слънце"...
vladang
на 12.05.2022 в 18:54:16 #17УЕФА май реши да ограничи тези вътрешни тарикатщини.Пък джурджето не си удържа на думата да опрости част от тях още миналата година.Защо???
vladang
на 12.05.2022 в 18:49:53 #16Това е преди 2г. От тогава няма Гфо на Цецка.Защо?????
kanchu
на 12.05.2022 в 18:49:18 #15Умерен, дезинформация и доносничество е в ресора подуенски. Дроида може да потвърди!
vladang
на 12.05.2022 в 18:49:03 #14Футболният клуб "ЦСКА-София" има текущи задължения за над 46 млн. лв., съобщи "Спортал". Общият дълг на "ЦСКА-София" и дружеството-майка "ЦСКА-1948" (учредено от собствениците на клуба Гриша Ганчев и Юлиян Инджов), вписан в годишния финансов отчет (ГФО) за 2019 г., възлиза на 46,198 млн. лв. Има направено уточнение, че голяма част от тази сума (40,432 млн.лв.) са към свързани лица, т.е. към фирми на собствениците на клуба. Това означава, че отборът се финансира чрез вътрешно кредитиране. Другите 5,766 млн. лв. задъжения са към трети лица, като са били покрити с достатъчно текущи активи.
УмеренЦСКА
на 12.05.2022 в 18:48:23 #13Ватерлоо,
УмеренЦСКА
на 12.05.2022 в 18:44:07 #12...Уважаеми г-да Левскари, ГОСПОДА бяхте преди години, всеки от Вас се упражняваше във форума в "счетоводителство" когато то беше в ущърб на ЦСКА. Колко "специалисти" се изредиха тогава в нашия форум, всичките с висше образование, имащи достъп до "класифицирана" информация. От тях обикновените цесекари просто не успяваха да се доберат до форума... ...Де ги сега тия същите "специалисти", които изчисляваха дълговете на ЦСКА до стотинка? "Професионално" да изчислят дълговете на ФК "Левски", цесекарите ще си мълчат, като хора прости, неучени, и ще приемат Техните "счетоводства" с благоговение...
Ohliovski_reboot
на 12.05.2022 в 18:38:19 #11Насиро с щедър жест към столетна просякиня. Дълбок поклон пред благодетела! Сектор б да дига надпис "Яко, Насиро!"
УмеренЦСКА
на 12.05.2022 в 18:35:13 #10...Разбрали са се отсрочка, ясно е. За някакви тържества по повода едва ли има място, надявам се и най- твърдокаменните са наясно с това положение. Тук отсрочка, там отсрочка, лиценз дават (срочен е) и се чака да изгрее някакво Слънце пред "тунела"! Ама доста дълъг е този "тунел" докато влакът излезе в равнината, в която всичко минало ще е забравено и ще свети само Слънцето на бъдещето...
vladang
на 12.05.2022 в 16:27:31 #9Събрали сме 2100000. Без заможен гъс.Да вземем да платим и на Сержиньо,че Тея имат стадион да строят
01230123
на 12.05.2022 в 14:59:20 #8Джуджето след финала налива едни 100 милиона (50 за стадион и 50 за една звездна селекция) и лудогорец нема да е шампион. Само да съберете пара за забраната че му идва в пове
че
german
на 12.05.2022 в 14:46:04 #7честито левскари
един е аллах, и Мохамед е неговият пророк
1948asentseto
на 12.05.2022 в 14:39:56 #6ChernotoVlechugo
на 12.05.2022 в 14:20:00 #5Забравили са "благодарим гн. Пеевски"
vladang
на 12.05.2022 в 14:14:16 #4Мохамедович се оказа по-голям тарикат от Мохамед. Лапа кинти на журжето,пък кух няма с кого да направи стената,ама това все пак са дребни детайли вика Трифоноф
imco1
на 12.05.2022 в 14:00:33 #3"Левски се разбра с Мохамед Насиру" да не би да означава, че са платили? Защо е това мучене, защо е тази радост?
О неразумни юроде, поради що...