Край на мача!

80′

Разпокъсана игра в последните минути.

68′

Божидар Митрев спасява сигурно попадение! Футболист на гостите се озова сам срещу него на фронтална позиция, но вратарят на "сините" внимаваше и успя да спаси!

63′

Удар на Богдан Вашчук попада в обсега на вратаря на Радник.

Снимка 377185

60′

Паулиньо финтира добре между краката играч на Радник, но ударът му от дъгата пред наказателното поле се оказа слаб и безпроблемен за вратаря на сърбите.

47′

Гостите можеха да изравнят след топовен изстрел от фаул, при който Митрев в опита си да боксира прати топката в горната греда!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 377184

43′

Паулиньо стреля по диагонал от добра позиция в наказателното поле, но топката мина над вратата.

30′

Добра атака на Левски завърши с центриране на Кабов към Паулиньо, който опита ефектно изпълнение на странична ножица, но топката бе слаба и попадна в ръцете на вратаря на гостите.

25′

Защитата на Левски пропусна играч на гостите в опасна близост до вратата на Митрев, но Яблонски се намеси и изчисти топката в корнер.

18′

Буш иска фаул пред наказателното поле на противника, но съдията е на друго мнение.

14′

Центриране към Давид Яблонски от фаул, ударът му с глава обаче минава над вратата.

10′

Тотална доминация на играчите на Славиша Стоянович в първите минути.

6′

ГОООЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Паулиньо открива резултата от дузпа - 1:0! Бразилецът реализира от бялата точка, след като се възползва от нарушение срещу Атанас Кабов в наказателното поле.

Снимка 377183

1′

Начало на срещата на стадион "Георги Аспарухов".

19. Цветкович

Поне двама от новите футболисти на Левски ще направят неофициален дебют днес. "Сините" ще играят контрола срещу сръбския Радник (Сурдулица). Проверката стартира в 18:00 часа, а входът на стадион "Георги Аспарухов" е свободен.

По всяка вероятност игрови минути ще запишат Богдан Вашчук и Луи Нганиони, пише "Тема спорт". Не е изключено шанс да получи и Нуно Рейш. Португалецът се намира във форма, след като за последно е играл официални мачове с Витория (Сетубал).

Наставникът на "сините" Славиша Стоянович желае да види новите си попълнения в игрова ситуация. Вашчук подписа още на 21 август, но не попадна в групата за следващите два мача на отбора. Нганиони ще заеме мястото на национала Иван Горанов.

Няма да се рискува с включването на Луан Виана, на когото му е необходимо време, за да бъде готов за игра.

Левски опитал да привлече Серкан Юсеин от Ботев (Пловдив)

Левски пробвал да отмъкне ас на Ботев (Пд)