Левски продължава да отказва оферти за Хосе Кордоба. Според испански журналист, местният Жирона проявява интерес към защитника.
Според ингормацията, на "Георги Аспарухов" е постъпила оферта за панамския бранител в размер на 1,5 милиона евро, която е била отхвърлена.
Жирона е собственост на City Football Group, който държи и Манчестър Сити.
Según @MatteMoretto, el Girona FC sigue al central zurdo, lateral y pivote José Ángel Córdoba (21|????????) del PFC Levski Sofiya (25p/2a), por el que ya se ofertaron 1’5M€ sin éxito, a través de City Football Group. pic.twitter.com/fpXLB6NU63
— Ivan Quirós (@QuirosRuiz) February 15, 2023
Figaro
на 16.02.2023 в 06:08:58 #13Дреме му на Насо за тези пари, все тая, ще отидат в НАП.
gundio_drive
на 15.02.2023 в 15:28:55 #12Всеки вика .... вземи го ти ....
emil-doychev-RQc6O0rx
на 15.02.2023 в 15:22:11 #11Заглавието струва повече
filo-123
на 15.02.2023 в 13:47:18 #10Blue blood, някак ми е трудно да повярвам, че Левски е с лиценза си от 1914 г. За мен поне, фалита не е гавра, а нещо нормално. Знаеш Левски кога сложи тире нали, но ако трябва да съм честен, не виждам проблем в това и недоумявам защо се говорят подобни глупости. Който е решил е отишъл при второто ЦСКА. Там няма тире и едва ли това е най-важното. Жалкото е, че от години се говори само за лицензи, а не за футболни битки.
steiner
на 15.02.2023 в 13:20:07 #9Защо да продават говедата?Те са си добре така.
ugliesttroll
на 15.02.2023 в 13:18:55 #8леца уроспията е най преименуваната преструктурирана сливана обливана и охажвана евроидиот старица на България
filo-123
на 15.02.2023 в 13:08:11 #7Гаврата с добитъка е безпрецедентна.
iliyan-dzhunev
на 15.02.2023 в 13:05:33 #6Ако си направиш труда да прегледаш трансферите на средно ниво отбори в Европа,и сравниш с цената на тази мунка,трябва да си много прозззз за да се вържеш.
german
на 15.02.2023 в 13:03:57 #5блу, не искам да те натъжавам, но обикновено така и става, хиените убиват болния лъв...
bravebg
на 15.02.2023 в 13:00:37 #4Има три варианта: - новината е кьорфишек/умишлено пусната да му се вдига цената и интереса - дават парите разсрочено - НСПП чака за далаверка с руснаците Аз бих заложил на първото
german
на 15.02.2023 в 12:57:36 #3кордоба, днес май го заложиха в НАП като обезпечение на задълженията
MM61
на 15.02.2023 в 12:50:29 #2Тоя откога струва такива пари???Или им се иска?
iliyan-dzhunev
на 15.02.2023 в 12:49:18 #1Сигурно имат в резерв някой ДУБАЙСКИ собственик.