Левски продължава да бъде активен на трансферния пазар. Гръцките медии тръбят, че "сините" вече имат устна договорка с испанското острие на Панатинайкос Хосе Верду Николас - Точе. Предстоят разговори на ниво клуб-клуб.
Цената на Точе е около 200 000 евро, съобщава "Стандарт". Освен това на "Герена" трябва да му плащат солидна заплата. В Гърция той е прибирал по над 40 хил. евро на месец. Очаква се обаче в България да намали финансовите си претенции. Междувременно треньорът Йоканович готви подопечните си за мача с "Черно море" при закрити врата. Сърбинът ще пусне като титуляр новото попълнение - испанеца Перес.
Той и Данчо Милиев ще формират нова централна двойка защитници. На линия е и Гари Родригес, който през седмицата имаше болежки. Извън сметките обаче остава португалецът Нуно Пинто. В групата вероятно ще попадне и юношата Кристофър Димитров.
malkiq_prilep
на 24.08.2013 в 12:53:00 #4Поредния пияница пристига да се разходи из София и да види как са мацките. Кога ще върнете Рабех да си допие питието, че го чекат у Студентски?
Маниак
на 24.08.2013 в 12:11:55 #3Гръцките медии тръбят, чe... ======================= А, стига бе! И до там ли стигна тръбата на Газпром?
рогльо
на 24.08.2013 в 12:10:07 #2тичай към Лидл - пуснали са акции на кочината на промоция ----------------------- Клециандър пари за кочина не дава, само са прасешко

Leci 11
на 24.08.2013 в 10:50:27 #1Гръцките медии тръбят, че "сините" вече имат устна договорка с испанското острие =========== Да, "разтръбели" са се гръцките медии, че някакво недъгаво футболистче щяло да ходи при евроидиота, за още по-смешна заплатка по футболните стандарти...
