Ръководството на Левски разпространи чрез официалния си сайт декларация, в която съобщава, че официално прекратява взаимоотношенията си с вестник "Тема спорт". Декларацията е подписана от спортния директор Георги Иванов. Както е известно, вестникът на скоро стана собственост на консорциум "Титан", който е спонсор на вечния враг на "сините" - ЦСКА.
Ето декларацията на ПФК Левски:
Във връзка с нарушаването на общоприетите етични норми, публикуването на лъжлива информация и откровените опити за манипулиране на общественото мнение, ПФК Левски прекратява взаимоотношенията си с ежедневника "Тема Спорт".
Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина.
Георги Иванов, Спортно-технически директор
Станчев
на 15.10.2009 в 17:03:29 #65Карнобатска. Оставих го за следващата седмица

FUCKS апарат
на 15.10.2009 в 17:03:23 #6497. killer_loop | 15.10.2009 19:49 Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина. ========================================= Абе на мен ли само така ми се струва или всички от ПФК 1914, които за в бъдеще ще се изказват пред въпросната медия ще лъжат? ================================ Не само на теб така ти изглежда , а в действителност е допуснат смислов гаф. Последната дума в текста , би трябвало да бъде : " неистинско" , а не "неистина". Така написан, текста навежда на мисълта, че казаното е неистина като съдържание. Но , така е , когато се поставя обикновен футболист без образование, знания и опит на административна длъжност.
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 17:01:07 #63СТАНЧЕВ. утре ли ще пътуваш до централна България по бизнес
УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 16:59:47 #62Аз пък си мисля, че въпросната декларация е забрана на хората от ФК "Левски" да дават интервюта, които не са в "тон"... (И да внимават, защото...) Но това си е тяхна, клубна работа, да си се цензурират колкото си искат. Като че някои ги хваща шубето, че някой от клуба може да се изпусне и да каже нещо, което може и да е истина, но щяло било да се тълкува като "инсинуация". Мен много ме е смях на тая свърхчувствителност, породена от дългогодишен медиен комфорт, останалото не е интересно.
Станчев
на 15.10.2009 в 16:58:53 #61Левски отряза вестника на ЦСКА ====================== Режи, късай, хвърляй, стъпквай...червените боклуци

APOCALYPSE
на 15.10.2009 в 16:57:10 #60Я Чорни пак му набили шута у еврейския гъз! Къде е сега Путин да направи неколко метана! ХАХХХХХ! Мустак, нема кинти! ЗАКРИВАЙ!!!!!!!!!!!!
aristo
на 15.10.2009 в 16:52:44 #59Аз си мисля ,че това е отклоняване на общественното мнение/добитъка няма мнение ,а нас не ни интересува/
kiko75
на 15.10.2009 в 16:51:23 #58http://www.sport1.bg/sport1/node/152047 те ви га статията накърнила достойството на гонзо

УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 16:44:49 #57До Аристо. Ми и аз така викам, че подобна причина е голяма...
aristo
на 15.10.2009 в 16:43:23 #56УмеренЦСКА,умен мъж си ,това малка причина ли е?!
УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 16:42:11 #55...Аз не зная каква именно публикация на Тема Спорт е предизвикала цензурната постъпка на Гонзу, но в последно време и най-острите публикации в пресата по темата за състоянието на ФК "Левски" в крайна сметка се свеждат до намеци (а и не само намеци), че Патков няма пари и това е причината отборът му да закъса с футбола... Ама изглежда че точно това се възприема като най-жестоко оскърбление във въпросните среди.
tigar
на 15.10.2009 в 16:35:43 #54kur za lecka lesnata gerenaaaaaaaaaaaaaa

УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 16:34:55 #53...Освен това си припомням, че преди около година или повече, Патков публично заяви, че който напише нещо против ФК "Левски" той оскърбява България...
6kembala
на 15.10.2009 в 16:33:56 #52Регистриран на: 24.01.2007, 16:57 73. galaktiko | 15.10.2009 19:19 Галак,ти се запаси със сирене,за растеж.Плащането и парите остави на богатите Хипофизен-гном такъв.

aristo
на 15.10.2009 в 16:33:26 #51marata3
Да го дуАт бедните говеда! 
УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 16:32:54 #50Чакам кога подобни декларации ще бъдат написани и спрямо ДонБалон и 7 дни спорт, например. Там такива работи пишат в последно време, че на някои, които са свикнали да ги славословят именно в споменатите медии би трябвало да ги смъди под лъжичката... В общи линии, промяната на тона в спортните медии през последно време е верен показател ако не за това на кого е добре, поне за това на кого е зле. (С кинтите, де!) Известно е, че всички "свободни" медии не могат да бъдат подозирани в обективност, но добре се ориентират какви ветрове духат в момента...
tigar
на 15.10.2009 в 16:31:34 #49http://www.vbox7.com/play:8e65a6f8&start=34konicatac na penev
ruger
на 15.10.2009 в 16:31:06 #48Само не разбрах след всичките протести с изрисувани чаршафи на най-смешните фенове на планетата, Ганьо дали си го е преместил в другия крачол или чака Гондзю да му го намести...
FUCKS апарат
на 15.10.2009 в 16:26:24 #47Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина. ================================================= То пък, какви ли изказвания могат да правят тези , които са бити като тъпани под път и над път !? Те самите се крият като мишки и бягат от въпросите. А, ако "Тема - спорт" публикуват класирането , пак ли да го възприемаме като неистина ?
plamak
на 15.10.2009 в 16:25:11 #46Спокойно приятели съвсем скоро "В" група ще бъде най-осветлявана откакто е създадена, защото там ще играе фк "Титан-Боклук" София. Всички от тема спорт и всякакви други прасенца ще пишат за епични битки на мургави футболистчета играещи с боси крака, но с червени сърца. Тогава, ех тогава, най-после Борисова градина няма да мирише на кочина.