| 90+3′ |
|
Край на мача! |
| 90′ |
|
Жълт картон за Форстър. |
| 89′ |
|
Лукоки заменя Мисиджан. |
| 87′ |
|
Жълт картон за Натанаел. |
| 85′ |
|
Горалски заменя Марселиньо. |
| 84′ |
|
Гомес заменя Нашименто. |
| 83′ |
|
ГООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру бележи след изпълнение директно от корнер - 1:0! |
| 80′ |
|
Станислав Иванов заменя Станислав Костов. |
| 71′ |
|
Жълт картон за Лукас Саша. |
| 70′ |
|
Фигейредо смени Паулиньо. |
| 68′ |
|
Атака на Левски отляво на фланга завърши с удар на Тиам извън наказателното поле, който обаче мина далеч от целта. |
| 65′ |
|
Лудогорец опитва да затрудни домакините основно чрез пробиви отдясно, но до момента защитата на "сините" се представя доста стабилно. |
| 59′ |
|
Натискът на разградчани през второто полувреме се засилва, докато левскарите явно ще разчитат на контраатаки. |
| 56′ |
|
Жълт картон за Тиам. |
| 51′ |
|
Кешеру пропуска от бялата точка след страхотно спасяване на Митрев! |
| 50′ |
|
Никола Попов отсъжда дузпа заради игра с ръка на Антонио Вутов! |
| 45′ |
|
Начало на второто полувреме. |
| 45′ |
|
Край на първото полувреме. |
| 40′ |
|
Жълт картон за Яблонски. |
| 37′ |
|
Левски успя да изнесе играта в половината на съперника в последните 6-7 минути и стигна до две разбърквания пред вратата на Ренан, които обаче завършиха с добра развръзка за разградчани. |
| 28′ |
|
Добро центриране на Нашименто от фаул намери Вутов, който обаче отклони топката слабо и тя попадна в ръцете на Ренан. |
| 26′ |
|
Жълт картон за Сисиньо. |
| 21′ |
|
Далечен удар на Натанаел, Митрев улови топката. |
| 14′ |
|
Мисиджан комбинира на двойно с Кешеру, но ударът на холандеца от наказателното поле е неточен. |
| 7′ |
|
Лукас Саша също беше изпуснат в наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри до гредата! |
| 6′ |
|
Две поредни страхотни спасявания на Митрев в рамките на секунди! Марселиньо засече топката с глава от близка дистанция, капитанът на "сините" изби, топката попадна в Кешеру, който също на метри от вратата не успя да преодолее вратаря на Левски! |
| 3′ |
|
Лукас Саша опита да намери целта с удар извън наказателното поле, но топката минава високо над вратата. |
| 1′ |
|
Начало на мача. |
| Състав | |||
|---|---|---|---|
| 21. Митрев | 33. Ренан | ||
| 4. Горанов | 4. Сисиньо |
|
|
| 5. Ейолфсон | 6. Натанаел |
|
|
| 7. Паулиньо |
|
8. Лукас |
|
| 8. Вутов | 30. Моци | ||
| 14. Тиам |
|
2. Форстър |
|
| 15. Прохазка | 32. Пластун | ||
| 19. Цветкович | 18. Дяков | ||
| 20. Нашименто |
|
84. Марселиньо |
|
| 28. Яблонски |
|
93. Мисиджан |
|
| 29. Костов |
|
28. Кешеру |
|
| Треньор | |||
|---|---|---|---|
| Делио Роси | Димитър Димитров |
| Резерви | |||
|---|---|---|---|
| 89. Кръстев | 1. Броун | ||
| 9. Буш | 25. Панов | ||
| 13. Гомес |
|
5. Терзиев | |
| 25. Фигейредо |
|
44. Горалски |
|
| 32. Обертан | 88. Вандерсон | ||
| 71. Панайотов | 92. Лукоки |
|
|
| 99. Иванов |
|
35. Вълчев |
Левски приема Лудогорец в мач от 29-ия кръг на Първа лига, а "сините" ще се опитат да прекратят лошата си серия в шампионата.
В последните си 4 срещи за първенство футболистите на Делио Роси допуснаха равенство с Етър и допуснаха три загуби, съответно от ЦСКА, Берое и Ботев.
Все пак левскарите ще влязат с настроение в мача, след като победиха ЦСКА през седмицата с 2:0 в първия полуфинал за Купата на България.
Лудогорец пък спечели драматично в миналия кръг срещу ЦСКА и дръпна на върха с 6 точки. Разградчани обаче се нуждаят от задължителна победа днес, за да запазят комфортния си аванс пред преследвача от "Българска армия".
Левски също се нуждае от 3 точки в борбата за 3-ото място с Берое, имайки предвид, че старозагорци победиха Ботев по-рано през деня и вече имат 4 точки аванс пред играчите на Делио Роси.
Anti--Nazi
на 14.04.2018 в 18:47:39 #28Е верно ли от корнер, бе?! На тоя само от корнер не бяха му вкарвали...
stefka-karapchanska
на 14.04.2018 в 18:41:44 #27Гледам тея лудогорец винаги последните 10-15 минути решават мачовете
fenfutbol
на 14.04.2018 в 18:41:08 #26Крави, влязохте в историята с допуснат гол от корнер
atzo13
на 14.04.2018 в 18:40:27 #25Тука некви синьо-зелени припозначвачи недоволстват и навиват собственият си вратар да играе симулативно?!? Ама що ли се учудвам... Същите приканваха своя бивш играч Петков да стори същото и го заплашваха с линч, че е "играл" и "спасявал" в оня незаменим "мустакат" мач срещу Славия...
Мик Джагър
на 14.04.2018 в 18:36:16 #24Доста цигански отбори. Тука симулациите и простотиите са двустранни. Реалния резултат до момента 0:2-3.
Мик Джагър
на 14.04.2018 в 18:31:40 #23Говедата са трагични. Направо е чудо, че не са получили гол. Играта на Нямахорец не върви особено, ама ми изглеждат като Барселона срещу Райо Валекано
armeiski
на 14.04.2018 в 18:14:15 #22Една бира за Митрев от мен! Шише домашна гроздова, ако вкара гол!
yordan-atanasov
на 14.04.2018 в 18:13:37 #21Сините в атакааааааа
stefka-karapchanska
на 14.04.2018 в 18:13:08 #20И дуспа истърваха ся на майтап Левски ще вземат да победят или равен да направят
loveca
на 14.04.2018 в 17:58:04 #19loveca
на 14.04.2018 в 17:52:04 #18Деко баровеца на две ракии.
Бакшишо
на 14.04.2018 в 17:51:27 #17Цяло полувреме,а съдията не свири за шалварестите маймунки,що ли?
loveca
на 14.04.2018 в 17:27:45 #16Kucheto на 14.04.2018 в 20:24:55 #49 Припознавачите доброволно се отказват от едната възможност за Европа без да са сигурни за другата. =========== Не са се предали, бе, не ги ли гледа с Верея какъв цирк бяха?
loveca
на 14.04.2018 в 17:22:04 #15И СЕГА ЛИТЕКС СТАНА ЦСКА!
uefskinesym
на 14.04.2018 в 17:21:39 #1415мин 100%жълт за курвето дякуф
loveca
на 14.04.2018 в 17:20:54 #13И ПРЕДИ
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 17:10:00 #12Много народ по стадиона? Повече отколкото на Лудогорец -цска София
OrangeHog
на 14.04.2018 в 17:09:52 #11Офци, за кой викате?
loveca
на 14.04.2018 в 17:04:32 #10Старец на 14.04.2018 в 20:02:59 #25 При условие, че играят и дават Ливърпул, някой щели да гледат говедата с рязaните. Смех... =========== Ще ги гледаш следващата седмица и после пак една седмица почивка.
loveca
на 14.04.2018 в 17:03:24 #9Като говорим за публика, някой брои ли колко бяха днес - събота - на мача на тирето? Нямало е публика, защото от Стара Загора дошли много малко.