Юношите на Левски до 15 и 17 години завършиха наравно срещу връстниците си от ЦСКА в срещи от 1-ви кръг на Първата шестица в Елитните групи в тизи възрасти. Мачовете се играха на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков".

Левски U15 завърши 1:1 с връстниците си от ЦСКА. Голът за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Йоан Янев в 14-та минута след асистенция на Преслав Бачев. Домакините изравниха в 44-та минута.

Съставът на Левски U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 5. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 15. Део Дамянов, 9. Александър Сомов (к) (43 - 18. Калоян Борунов), 21. Никола Бандев (55 - 10. Кристиян Йовов), 14. Александър Маринов, 8. Йоан Янев (66 - 22. Ангел Димитров), 16. Преслав Бачев, 11. Адриан Райчев (66 - 13. Александър Александров).

Тръст "Синя България" с голям жест към талантите на Левски

Обновиха помешение на ДЮШ

Левски U17 също завърши 1:1 с ЦСКА. Домакините поведоха в резултата в 49-та минута, а Любомир Тодоров изравни за водения от треньора Петър Карачоров отбор в 81-та минута.

Съставът на Левски U17: 1. Пламен Андреев, 2. Слави Чакъров (73 - 16. Виктор Василев), 3. Димитър Андонов, 4. Симеон Василев, 5. Антоан Стоянов, 6. Денис Динев (к), 7. Любомир Тодоров, 8. Александър Асенов, 9. Васил Димитров (73 - 18. Виктор Атанасов), 10. Асен Митков, 11. Ивайло Марков (73 - 15. Антон Иванов).