120′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
120′

Край на срещата.

Левски загуби от Хамрун Спартанс след изпълнение на дузпи

Кошмарна вечер на "Герена": Малтийци изхвърлиха Левски от Лига на конференциите след дузпи

Две ужасяващи грешки на Николай Михайлов

120′

Феделе изпусна, но повтори изпълнението и този път бе точен. Хамрун Спартанс елиминира Левски.

120′

Филип Кръстев също пропуска.

120′

Гийомиер бележи.

120′

Цунами пропуска!

120′

Гол, Монтебело.

120′

Марин Петков също бележи.

120′

Люк Монтебело бележи.

120+2′

Край на второто продължение. Драмата на "Герена" ще завърши след изпълнение на дузпи.

120+1′

Инфарктни минути. Гостите на два пъти се разминаха с гола, отново късмет за "сините".

120′

Две минути добавено време.

119′

Винисиус заменя Биеличич.

118′

Феделе заменя Прша.

117′

"Сините" се настаниха в половината на гостите и обстрелват пеналтерията с редица центрирания. Малтийската защите обаче не се дава.

115′

Марин Петков заменя Уелтън.

Снимка 583856

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

110′

Късмет за Левски! Остро центриране отляво стигна до Додо, който се намираше в непосредствена близост до вратата на Михайлов. Футболистът обаче не успя да нанесе удар и топката излезе в аут.

109′

Шут на Филип Кръстев от пряк свободен удар. Вратарят избива топката в корнер.

107′

Монтобело заменя Корболан.

107′

Додо получава жълт картон.

Снимка 583853

106′

Начало на второто продължение.

105′

Край на първото продължение.

103′

Уелтън получава жълт картон.

94′

Цунами опита изстрел от около границата на наказателното поле. Топката минава малко над напречната греда.

92′

Малко преди края на редовното време голяма част от осветлението на стадион "Георги Аспарухов" отказа. Това накара съдията Бранко Нишевич да предупреди, че ако не бъде оправено, може да прибере двата отбора в съблекалнята.

Снимка 583852

91′

Начало на първото продължение.

90+6′

Край на второто полувреме. Следват продължения.

90+2′

Гол. Раян Камензули. Втора ужасяваща грешка на Николай Михайлов позволи на гостите да излязат отново напред в резултата. Стражът се опита да затвори нахлуващия в пеналтерията Моуса Сове и се отдалечи твърде много от вратата си. Михайлов не успя да отнеме топката от играча и той подаде към Камензули, който с техничен диагонален изстрел прехвърли струпалите се пред вратата футболисти и прати топката във вратата.

90′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!! ЦУНАМИ! Футболистът се извиси над всички след центриране на Филип Кръстев от ъглов удар в наказателното поле и с глава прати топката във вратата.

89′

Жереми Петрис е заменен от Патрик-Габриел Галчев.

89′

Илиян Стефанов заменя Роналдо.

88′

Родриго Калегари получава жълт картон.

85′

Бруно Домингос излиза. Додо влиза на негово място.

78′

Гол. Матю Гуиламлер. Футболистът засече центриране отляво и насочи топката към вратата. Там Никоалй Михайлов допусна нелепа грешка, изпускайки кълбото, която после бе лесна мишена за играча на малтийците, който от непосредствена близост се разписа.

72′

Сове заменя Джони.

72′

Машике влиза на мястото на Неделкович.

63′

Равностойни минути на "Герена". Двата отбора концентрираха играта в средата на терена.

Снимка 583844

54′

Андриан Краев нахлу опасно в наказателното поле, но центрирането му бе неточно.

48′

Гостите отново опитаха да притиснат "сините" в тяхната половина и стигнаха до няколко центрирания пред вратата на Ники Михайлов, но те не доведоха до някакви сериозни опасности.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Хуан Корболан отправи изстрел по диагонала, но прати топката високо над напречната греда.

40′

И пак Цунами! Този път Уелтън напредна добре отдясно след отлична атака на "сините" и центрира към далечната греда. Там Цунами засече с глава, но прати топката покрай левия страничен стълб.

Снимка 583841

37′

По всичко личи, че вратарят на домакините е добре. Играта е подновена.

Снимка 583842

35′

Хенри Бонело се нуждае от медицинска помощ. Играта е спряна.

34′

Цунами! Футболистът се извиси над всички след центриране на Андриан Краев. Хенри Бонело обаче показа рефлекс и спаси.

28′

Малтийците отново търсят път към вратата на Левски, като се опитват да пробият "синята" защита по крилата.

22′

Андриан Краев пусна хубав пас към Уелтън, който дръпна спусъка, но вратаря на гостите спаси.

Снимка 583845

17′

Хосе Кордоба елиминира двама футболисти на гостите и стреля от дистанция, но твърде слабо и топката попадна в ръцетена Хенри Бонело.

12′

Гостите се опитват да изненадат "сините" с контраатаки, но не успяват да стигнат до вратата на Николай Михайлов.

Снимка 583843

7′

Удар за гостите след късо изпълнение и последвало центриране. Топката минава твърде встрани от вратата.

3′

Хуан Корболан получава жълт картон.

3′

Огнейн Бйеличич също е оцветен в жълто.

2′

Пропуск за "сините" още в началото на мача! Уелтън открадна топката и нахлу в наказателното отдясно. Бразилецът стигна до опасна близост до вратата на Хенри Бонело и опита да подаде към Роналдо, който обаче не успя да уцели топката, след което защитата на гостите се справи със ситуацията.

1′