Юношите и децата на Левски се справиха без проблеми със своите връстници от ЦСКА, постигайки две класически победи с 3:0, в срещи от първенството, които се играха на "Герена".

Юношите младша-възраст (набор 1992 г.) надиграха ЦСКА с 3:0. Резултатът бе открит още в 20-та минута, когато Денис Николов напредна по дясното крило, центрира и топката куриозно влетя направо в мрежата - 1:0. В края на полувремето Жоро Георгиев с мощен шут от пряк свободен удар от над 30 метра вкара втория гол - 2:0. Третото попадение отбеляза Стоян Кадифчин, който с красив прехвърлящ удар отляво в обратния ъгъл оформи класическото 3:0.

При децата (набор 1994 г.) превъзходството на Левски бе още по-изразително в игрово отношение, независимо че се получи същия резултат 3:0. Още в първата минута Пламен Илиев откри резултата, а в 10-та Жак Коен вкара втори гол - 2:0. В края на полувремето Валентин Добревски довърши гостите с трети гол - 3:0.