Турнир: Контроли 2024 Стадион: Kaya Palazzo Football Center, гр. Белек Зрители:

Александър Беляев влезе грубо в краката на Асен Митков и Левски получи добра възможност да центрира топката в наказателното поле. Радослав Цонев обаче разочарова с изпълнението си и изпрати топката в аут.

76′

Междувременно Левски извърши още две промени. Антоан Стоянов и Денис Динев влязоха на местата на Килиян ван дер Каап и Филип Кръстев.

75′

Карамбол в полето на Левски! Галчев изчисти, но право в тялото на съдията. Играта временно е спряна, реферът трябва да си поеме въздух.

71′

ГОЛ! Каракас хладнокръвно излъга стража на "сините", прати го обратния ъгъл и резултатът е открит!

70′

ДУЗПА за Генчлербирлиги! Николай Михайлов фаулира турски нападател и съдията посочи бялата точка!

67′

В игра се появява и младият талант Асен Митков. Той замени Драган Михайлович.

62′

В игра за Левски се появиха Иван Горанов, Патрик-Габриел Галчев, Андриан Краев и Марин Петков. Играта напуснаха Билал Бари, Велтон, Цунами и Димитър Костадинов.

60′

Уникален пропуск за Генчлербирлиги! Николай Михайлов първо спаси опасен удар отляво, а при добавката Каракас не успя да прати топката на опразнената врата!

56′

Равнстойни първи минути на второто полувреме. Турците сякаш влязоха по-добре за вторите 45 минути, но постепенно Левски отново взе инициативата.

Снимка 562034

46′

Нито една промяна за Станимир Стоилов на почивката. "Сините" продължават със състава, с който започнаха двубоя.

45′

Играта е подновена!

45′

Край на първото полувреме!

38′

ГРЕДА за Левски! Радослав Цонев изпълни прекрасен пряк свободен удар, но топката се удари в десния страничен стълб и излезе в аут.

35′

На трибуните на тренировъчния терен е собственикът на "сините" Наско Сираков, той е придружаван от своята съпруга Илиана Раева.

Снимка 562030

27′

ОПАСНО! Димитър Костадинов имаше страхотен шанс да открие резултата! Той остана непокрит около точката за изпълнение на дузпа и стреля, но право във вратаря. Атаката на "сините" продължи и Ради Цонев изведе Билал Бари, който прати топката в мрежата, но флагът на съдията бе високо вдигнат - засада!

20′

Ето го и първият точен удар в мача. Той е за символичните гости. Те изпълниха добре пряк свободен удар, централният защитник на Генчлер скочи най-високо и нанесе удар с глава, но Николай Михайлов улови без проблем.

14′

Темпото на двубоя не е особено високо. "Сините" продължават да са по-активният отбор, а турците дебнат за опасни контраатаки.

Снимка 562029

5′

В първите минути "сините" се настаниха в полето на втородивизионния турски тим. Засега Левски се опитва да разиграва продължително и опасности пред вратата на Генчлербирлиги няма.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! В София заваля сняг, но времето в Турция е прекрасно за футбол. Да си пожелаем интересен и вълнуващ двубой.

Станимир Стоилов

Левски ще изиграе днес четвъртата си контрола от подготвителния лагер в Турция. "Сините" излизат срещу турския Генчлербирлиги.

Двубоят започва в 16:00 часа и ще се играе на основния терен на "Kaya Football Center" в Белек. Първите три срещи на 26-кратните шампиони завършиха наравно - 1:1 с Гурник (Забже) и Бохемианс, както и 2:2 с Марибор.

Подмладеният състав на Левски показа добра игра срещу словенците и срещу 12-ия от Втора лига на Турция ще търси първи успех през 2022 година.

Треньорът на Левски Станимир Стоилов вече обяви, че капитанът Николай Михайлов ще пази пълни 90 минути. Под въпрос е единствено участието на Димитър Костадинов, който се оплакваше от болки в глезена в последните дни.

Велтон: Много е завладяващо да бъда в отбор като Левски

Искам да бъда шампион тук, да играя добре и да правя феновете на "сините" щастливи, споделя той