Жълт картон за Райнов.

77′

ГОЛ!

1:1!

От много близко разстояние, след не особено добри действия в "синята" защита, резултатът е изравнен.

Попадение на Матей Подлогар.

75′

Славчев сменя Юруков.

72′

Ново нарушение срещу Райнов.

За пореден път извършено от Маркош.

68′

Маркош стреля в десния стълб от вратата на Микулич!

Гол така и не беше отбелязан.

67′

ГОЛ на Стивън Петков...

Попадението е отменено.

Футболистът на "сините" е бил в засада.

Повторенията доказват това.

60′

Треньорът на Домжале сменя почти всички свои футболисти.

Единствено вратарят запазва мястото си на терена.

55′

Фаул срещу Райнов.

Играта обаче не е спряна.

Остана да лежи на тревата футболистът на столичани.

50′

Стивън Петков, Мартин Райнов и Насиру Мохамед се появяват на терена след почивката.

47′

Николай Михайлов сподели мнението си на почивката:

Николай Михайлов: Най-важното е да сме здрави и да влезем в отлична форма за подновяването на мачовете

"Натоварванията са големи, има натрупана умора"

46′

Дебют за Микулич на "синята" врата.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме Левски беше по-добрият отбор на терена, като опитваше основната част от своите атаки по двете крила.

Сред най-дейните на игрището бяха Галчев, Марин Петков и Мартин Петков. Те не спираха да притесняват защитниците на съперника, като пробваха изстрели от всевъзможна дистанция.

Още в 8-ата минута Марин Петков можеше да вкара топката във вратата, след като тя се озова в краката му при бърза акция на тима. Галчев подаде за Робърта, но той не успя да шутира. Последва разбъркване, което изведе младока сам срещу стража на Домжале, но той стреля в тялото му.

В 23-ата минута талантът на "сините" се реабилитира за пропуска си и от близка дистанция, с красиво отиграване, прати топката в мрежата за 1:0.

Мартин Петков също можеше да запише името си в голмайсторската листа на състава, но чудесно негово изпълнение на странична ножица пет минути преди почивката се отби в рамката зад вратаря.

Домжале имаше едно по-сериозно положение, при което Михайлов отрази изстрел на Якупович.

45′

Почивка.

42′

Вуклишевич е официално предупреден.

40′

Странична ножица на Мартин Петков!

Топката се отбива в рамката зад вратаря.

Малшанс за "сините".

36′

Изстрел на Якупович от движение!

Михайлов избива топката.

Чудесна намеса на вратаря на столичани.

32′

Скоростна атака за Домжале.

Николай Михайлов излиза и спира акцията на съперника.

Опитва да стартира контрадействия за "сините", но те приключват в средата на терена.

26′

Юруков изпробва силата на своя шут.

Топката преминава далеч над вратата.

Неточно изпълнение.

23′

ГОООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Марин Петков!

Разписва се от близка дистанция и вкарва първото попадение за "сините" за 2021-а година!

Резултатът е открит!

Красиво изпълнение покрай вратаря на съперника.

22′

Добра атака за "сините".

Самостоятелен пробив на Юруков.

Ударът му минава покрай вратата.

19′

Опит на Робърта да намери Мартин Петков.

Защитниците на Домжале се справят.

Кълбото е избито напред.

12′

Засада на Мартин Петков.

9′

Единоборство, след което Робърта остава да лежи на тревата.

Получи удар в главата.

Незабавна намеса на медицинския екип на отбора.

8′

Продължителна атака на Левски.

Галчев центрира за Робърта.

Получи се разбъркване, при което топката се оказа в краката на останалия сам срещу вратаря Марин Петков!

ПРОПУСК на младия "син" талант!

Стреля в тялото на вратаря.

5′

Атанасов спира атака на съперника на "сините".

Корнер в полза на Домжале.

Нищо опасно за Михайлов, след подаването в наказателното поле.

3′

Робърта получава топката на границата на наказателното поле.

Стреля!

Ударът му се отбива в тялото на Вуклисевич.

1′