Турнир: Контроли Стадион: "Kaya Palazzo", Белек Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

79′

ШАНС ЗА ЛЕВСКИ! Десет минути преди края на мача Уелтън пропусна златна възможност да удвои преднината на "сините". Той получи пас по земя от дълбочина, вклини се между защитата на Динамо и излезе сам срещу вратаря на украинците, но изстрелът му беше спасен. Малко по-късно и Ел Джемили изпробва рефлекса на Георги Бусчан, а той развенча и този опит със страхотна намеса.

73′

Илиян Стефанов се появи в игра на мястото на Рикардиньо.

62′

Фабио Лима, Асен Чандъров и Ел Джемили замениха Марин Петков, Асими Фадига и Карлос Охене.

Снимка 651908

Източник: startphoto.bg

58′

Ах, Рикардиньо, Рикардиньо...! В 58-а минута Патрик-Габриел Галчев получи топката на ъгъла на наказателното поле и центрира точно на главата на Рикардиньо, но ударът на бразилеца беше изключително разочароващ и премина на около 5 метра от целта.

55′

Спокойни първи минути на второто полувреме. Няма положения и пред двете врати.

46′

На почивката Николай Костов извърши само една промяна. Заменен беше Хосе Кордоба, който изпитваше някакви болки в края на първото полувреме, а на негово място се появи Кристиан Димитров.

Снимка 651903

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

39′

Малко преди края на първото полувреме Цунами проби по левия фланг и центрира остро в наказателното поле, а там Рикардиньо се размина с топката и опасността пред вратата на украинците отмина.

31′

Карлос Охене спря с непозволени действия опасна атака на Динамо и заслужено получи първия жълт картон в мача.

22′

ГОЛ! 1:0 за Левски! Точно в средата на първата част българският отбор излезе напред в резултата. "Сините" изпълниха корнер, а украинците не успяха да изчистят добре топката и тя попадна в Патрик-Габриел Галчев, който се намираше около дъгата пред наказателното поле. Десният бек на Левски финтира играч на Динамо и с плътен удар по земя в десния ъгъл не остави шансове на Нещерет.

17′

ШАНС ЗА ЛЕВСКИ! В 17-а минута на мача отборът на Левски отговори с идентична ситуация. Асен Митков достави топката на главата на Кордоба от пряк свободен удар, но изстрелът на панамеца беше спасен блестящо от стража на украинския отбор.

Снимка 651906

9′

ОПАСНОСТ ПРЕД ВРАТАТА НА ЛЕВСКИ! В 9-а минута на двубоя Динамо от Киев създаде първата опасност пред вратата на "сините". Футболист на украинците центрира отлично от пряк свободен удар, а Тарас Михавко стреля с глава от упор, но за щастие на Пламен Андреев, топката мина на сантиметри от дясната греда.

5′

"Сините" влязоха в мача доста амбициозно и установиха контрол върху топката в първите минути, а най-доброто положение, до което успяха да достигнат в началния етап на двубоя, беше един пробив на Уелтън по лявото крило, който обаче бразилецът не успя да оползотвори по най-добрия начин.

1′