Левски допусна ново равенство в контролите. "Сините" направиха 1:1 с Бохемианс в проверка, играна в Белек.

Любопитна подробност е, че и на старта на проверките, тимът на Станимир Стоилов направи 1:1 със състава на Гурник (Забже).

Снимка 560905

Източник: levski.bg

Неофициален дебют с екипа на Левски направи Келиан ван дер Каап. Сред титулярите стартира отново младият Асен Митков, който игра и в първата проверка.

Диамант на Левски с международно признание

Световната платформа за таланти footballtalentscout.net е оценила по великолепен начин младока

Едно от новите попълнения - Цунами бе титуляр и се представи на доста високо ниво.

Снимка 560903

Мачът започна по-добре за Левски. В 13-ата минута, Цунами изпрати топката в наказателното поле, а Билал Бари стреля отблизо след грешка в отбраната на Бохемианс и откри за 1:0.

В 28-ата минута, Асен Митков започна отлична атака на "сините", 16-годишният талант намери Димитър Костадинов, който от границата на наказателното поле подаде към Билал Бари, но нападателят отправи разочароваш удар като не успя да насочи добре топката.

Промяна в плана на Мъри: Трансферна цел е все по-далече от Левски

Илиян Стефанов няма да може да скъса договора си

Малко по-късно, Бари сгреши и позволи на Коубек да стреля с глава в наказателното поле, но за щастие на "сините" опитът му не сполучи и не се стигна до нищо опасно.

Снимка 560902

В 38-ата минута, Кубек надскочи Ван дер Каап при центриране отдясно, но топката срещна напречната греда. Минута преди края на полувремето, "сините" имаха чудесна възможност.

Представилият се на високо ниво през полувреме Цунами центрира в наказателното поле към Бари, нападателят засече с глава, но топката срещна страничната греда.

"Сините" получиха удар още в първите секунди на второто полувреме. Роман Квет с плътен удар изравни за 1:1 пред погледа на Кордоба.

Станимир Стоилов наложи някои промени - Динев замени Келиан ван дер Каап, Иван Горанов - Цунами, Антоан Стоянов - Краев, Галчев влезе на мястото на Петков, а Здравко Димитров замени Митков.

До края на мача, чистите положения липсваха и така двата отбора завършиха 1:1.