Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков говори пред медиите след срещата между ръководството на клуба и фенове. На нея е била обсъдена възможността привържениците да придобият мажоритарния пакет акции на Левски.
"Това е една два пъти отлагана среща. Бяха представени почти всички организации на феновете. Получи се прекрасна среща, в която точка първа бе проектът "Левски на левскарите" - създаване на сдружение, което в даден момент да придобие мажоритарния пакет акции на клуба. Това е дълъг път.
Абсолютно всички представители бяха единни за този проект. Трябва да се работи професионално по този проект. Предстои да се направи работна група. Клубът ще предостави своя дом на привържениците за този проект. Клубът ще бъде медиатор. Днес се събрахме с всички големи организации на нашите привърженици. Това е първата такава среща по рода си. Дневният ред бе зададен.
Наско Сираков заяви, че не само е склонен да прехвърли акциите, а че неговата мечта е да се осъществи този проект. Единственото му условие е той да бъде убеден, че е широкообхватно и ще се събере нужния брой членове, преди да прехвърли акциите. Даваме зелена светлина на този проект.
След като има създаден такъв проект, той ще бъде даден за всенародно обсъждане. Няма да се случи бързо, най-вероятно лятото. Най-важното е, че никой нямаше различия помежду си. Моделът си е наш. Ще проучим и чуждестранния опит. Феновете ще са хората с идеите", каза той.
chubtireaka
на 17.11.2021 в 15:38:02 #19user avatar 56492 Следвай Мик Джагър на 17.11.2021 в 17:30:56 #40 Чубак, проблемът е, че тия които го назначиха си имат по-сериозни проблеми в момента ------------------- Добре, защо не даваха, като нямаха проблем? А и нали държавата винаги е зад нас - няколко милиона не могат да я съборят
И дай най-накрая кои са тия - Боце, Пеевски, Радев?
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 15:37:39 #18Възможно е Чубак, възможно е, макар, че съм напълно грамотен от 6-ти клас и никога не съм потал някой да ми каже за кого да гласувам
chubtireaka
на 17.11.2021 в 15:34:45 #17Мнението ми за това сдружение няма как да не е подигравателно като виждам с какви гора се разминавам по улиците, а инкато знам какъв е интелекта на феновете на Леца ------------------ Джагър, явно имаш доста високо мнение за себе си. Но тъй като говориш с какви се разминаваш по улиците и интелекта на "феновете на Леца" - обобщавайки по този начин съм убеден, че поне половината Сектор Б е доста по-напред от теб интелектуално
Може би и ние като се разминем по улицата с теб трябва да обобщим какви са феновете на Цеца, ама няма нужда...
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 15:30:56 #16Чубак, проблемът е, че тия които го назначиха си имат по-сериозни проблеми в момента, а че е назначен няма никакво съмнение и затова ми стана смешно как не трябвало да се допуска нов Иво Тонев и Спас Русев, като Нас покера не е нишо по-различно, само е по-беден и нешлифован от бай Спас
chubtireaka
на 17.11.2021 в 15:27:15 #15Рулз, ясно е че феновете няма да управляват пряко - ще избират шефчето, което трябва да си дойде с екипа. Но като акционери трябва да осигуряват бюджета. Защото не сме Испания и човекът, който се кандидатира за ръководител - едва ли ще може да каже - идвам със спонсори за 5 години. Просто у нас не го виждам. Затова взимам варианта, че ще трябва да се осигури бюджета от акционерите. Не че Тръста досега са осигурявали 10% от него
--------------
Джагър, пак общи приказки. Кой го е назначил и защо, докога - нали е ясно. Щото аз имам, макар и доста по-малка от твоята, друга информация. И тия като са го назначили - що ни държат на изкуствено дишане още от януари 2020? Дай някакво смислено обяснение
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 15:21:01 #14Тапет, теб те имах за долен и подъл, но не и за глупав
Ония неграмотници, дето в цял сектор няма един да им каже, че имат нелепи правописни грешки в трансперантите ще издържат и управляват обора ли бе
Още си спомням преди някакви избори Борат беше събрал синия елит и някакви го питаха: “г-н Батков, ное сега за кой да гласуваме?”
може би ще дойде Младежа от язовира да организира процесите
El Marcone
на 17.11.2021 в 15:15:22 #13Рулз, по идеята се работи от доста време.Има няколко условия за да се направи такова сдружение.Когато те се достигнат, тогава ще се стартира евентуално.Феновете чудесно съзнават, че не могат да издържат клуба.Но и не трябва да се допуска повече такива като Спас и Иво Тонев да са начело.Организацията ще започне от държателите на клубни карти.Когато/ако/ се достигне до желаните резултати ще се пристъпи към създаване на сдружение.Има доста време да мине дотогава.Разбира се, че не може 20 000 човека да дават акъл на треньора, техническия щаб.....
elaizgrey
на 17.11.2021 в 15:15:22 #12За първи път да се съглася с дъртия пеерас ватерло
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 15:11:04 #11Чубак, назначиха го същите, дето преди това назначиха Иво Тонев, Алелсандър Ангелов, бай Спас и изнудваха Черепило, то е ясно и очевидно за всеки поне малко информиран човек, който може да направи елементарен анализ
Коцак, не си прав, като се абстрахираме от ебавките, винаги съм насреща за сериозни разговори. Мнението ми за това сдружение няма как да не е подигравателно като виждам с какви гора се разминавам по улиците, а инкато знам какъв е интелекта на феновете на Леца
ChernotoVlechugo
на 17.11.2021 в 15:02:08 #10И аз смятам, че акциите трябва да са в най-големият им фен
chubtireaka
на 17.11.2021 в 14:41:43 #9Джагър, ОК е да си ироничен, ама я кажи - гот ли ти е със сегашните собственици и играйкането? Гот ли ти е ултрасите да са на каишка на мутрите? Дай някакво читаво мнение, подигравките ти са нелепи на фона на всичко, което се случва в родния футбол. Да е жив и здрав Ганчев дълги години да ви управлява и да сте все така доволни. Колкото до Сираков и политическото му назначение - след като на всички ви е ясно - раздуй и на мен каква е истината - кой го е назначил, докога, защо, с каква цел...
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 14:33:03 #8Щомпа верно не копирате модела на Барса, феновете нали спасихте Леца, колко му е да я издържате
filo-123
на 17.11.2021 в 14:32:51 #7Дълговете и тях ли ще прехвърли на феновете. Нистина е мечта това нещо.
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 14:27:16 #6Барби, на мен също така ми изглеждат нещата. На всички е ясно, че Сираков е поредния поставен политически собственик. Ако съм на негово място би използвал машоумните сини фенове и да им метна отговорността, обяснявайки им как те са спасили Леца с даренията си и е редно ре да управляват
chubtireaka
на 17.11.2021 в 14:25:22 #5Ако вземем най-базовия вариант - акциите отиват при привържениците. Те трябва да осигурят бюджет, да речем 20 млн. на година. В лошия вариант няма спонсори. Ако зад идеята застанат 20 000 души (толкова са членовете на клуба), за да има равнопоставеност - всеки трябва да извади 1000 лв. годишно. Което не е много, но не е и малко. Тези 20 000 души имат 20 000 мнения как да се управлява клуба. Назначават ръководство, което да управлява и на втората седмица може да им хрумне да го махат. Ясно е, че ще бъде с мандат, но както някой е написал по-долу - 20 000-а безотговорност. За спонсорите не знам какъв ще е интереса, у нас те не са толкова много, че да се разчита, че ще има постоянен интерес. Още повече при задаващата се икономическа криза... Много може да се разсъждава, има и плюсове, има и минуси.
cska_bg_army
на 17.11.2021 в 14:16:03 #4Говеда,май акциите при феновете,комара и палмите дим да ги няма и лека нощ.
cska_bg_army
на 17.11.2021 в 14:14:56 #3Още едно лудо говедо,заговорило манипулативно,като за тъпите. Палмите и тека така мислят...Ние ще наливаме,вие си играйте на собственици...
Мик Джагър
на 17.11.2021 в 14:10:05 #2Това ми звучи по-несериозно и от Дики Палмата
май пак има зеолитма вода на еазположение.
chubtireaka
на 17.11.2021 в 14:08:16 #1Звучи толкова идеалистично и... неприложимо. Кои фенове, разединените платени или реалните? Любопитен съм как ще се осигурява бюджета, как ще се гласува за ръководство, как ще бъде избегната фенщината при важни решения? Младежа ли ще ги определя или оня, който се води проформа шеф на НПК. Въпросите са хиляди, да видим докъде ще се стигне