Изпълнителният директор на Левски - Иво Ивков не скри щастието си след спечелената Sesame Купа на България и през сълзи призна, че това е най-вълнуващият момент през живота му.
Той разкри, че всичко в Левски е наред и "сините" ще могат да правят трансфери и ще получат лиценз.
"Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме", каза Ивков.

Dartagnan
на 16.05.2022 в 07:02:50 #2Какво като имаме задължения- нали си внасяме парите !? Внасяте грънци манго ! Внасяли , подуенските цигани и доносници !? А задълженията ви растат с милиони всяка година !? Ама нали сте под крилото на ДС , държавата си трае и не ви притеснява !? Затова и като прекрачите границата,тотално се осирате !?
TRL
на 16.05.2022 в 00:37:39 #1Как ще имат лиценз, като имат задължения към НАП ?