Атакуващият халф на Левски - Ивелин Попов отново ще бъде използван като жокер от Станимир Стоилов и за мача за Суперкупата на България, пише "Тема спорт".

Мъри обяви преди дни, че 34-годишният футболист все още не е готов за пълни 90 минути и предпочита да му дава шанс в заключителните минути на срещите. Бившият капитан на националния отбор се отличи с две асистенции в последните два двубоя на столичани. Попето асистира на Георги Миланов при успеха с 4:0 над Хебър и на Илиян Стефанов за победата с 2:0 над Ботев (Враца).

Опитният плеймейкър дава решаващ пас на всеки 30 минути и Станимир Стоилов иска да се възползва от това в течение на сезона. Срещу Лудогорец Попов ще стартира от резервната скамейка, но почти сигурно ще се появи на терена през второто полувреме и Станимир Стоилов се надява той да има решаваща роля срещу разградчани в четвъртък.

Ивелин Попов се възстановяваше от травма в бедрото, която получи в контролата срещу Академия Пандев. Това не му позволи да дебютира по-рано за сините, а той се появи в заключителните минути в реванша с Хамрун, за да изпълнява дузпа, но така и не се стигна до негов удар от бялата точка.