Бившият капитан на националния отбор Ивелин Попов ще премине в Левски след края на сезона, твърди "Тема спорт".
Атакуващият халф ще пристигне на "Герена" като свободен агент и ще завърши кариерата си на "Герена".
Юношата на сините има действащ договор с руския Сочи до края на сезона и той няма да бъде подновен.
Ивелин Попов е провел среща с ръководството на Левски, след като сините изявиха желание да го привлекат.
На няколко пъти Станимир Стоилов сподели, че редовно провежда разговори с футболиста.
Атакуващият играч е споделил, че е готов да се завърне на "Герена", но това е възможно да се случи през лятото, когато договорът му със Сочи изтече.
"Имам още шест месеца договор със Сочи и това ми позволява след Нова година вече да бъда свободен да преговарям с всеки отбор, който ме пожелае.
Времето ще покаже дали ще подпиша нов договор с клуба", заяви Попов преди месец. Запитан дали би изслушал офертите на родните грандове, футболистът заяви: "Всичко е възможно".
Както е известно, бившият капитан на националния отбор на няколко пъти публично е обявявал, че мечтата на баща му е да облече синята фланелка. Нападателят е юноша на Левски.
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 11:42:39 #30Педерло Яковлевич, какъв пост 37, отношенията ти с Дантелата са публична тайна. И как да е иначе
И двамата сте педерунгели, дърти, доносници и подуенци
Много е забавно, когато пишеш за Дантелата, като "съпругата си", с която ходиш на почивка
LORD_SLIM
на 17.02.2022 в 10:17:49 #29Ивелин Попов макар и на 34 години си е класа.
oficer1
на 17.02.2022 в 10:14:48 #28Попето е добро футболстче за А- Тетрал. Но се съмнявам, че ще акостира старата си лодка по бреговете на СуАта рЕка.
Сините другари вече го виждат кЪт сигурно попълнение, но 6 месеца са мнооо, а на Аулинчо ще му се искат повечко парици, кЪт за последно.
Но нека мИчтаят.
Все пак говорим за Аулин Попов, не за Меси.
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:57:13 #27Тоя взе и личния си тъпкач да пласира
Много извратена дърта педеруга
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:46:19 #26Но явно ти е проблем, че Дантелата не може да ти го вдене
Кой те прокле с тоя нередовен стомах
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:32:24 #25Педерло Яковлевич, забрави да споменеш нечия майка или деца, олигофрен
Не си ти, когато си недоклатен
radostinov
на 17.02.2022 в 09:31:24 #24Джудже Пий си антидепресантите Хората не са виновни че Раев ви краде както сам ти каза и затова няма прозрачност в Говедарника Удари си една чекияя ако можеш да се успокоиш Ако не ти стане ела на мен направи една
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:28:06 #23Ей я и тази ямболска мангуста, която го играе евреин
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:20:14 #22Педерло Яковлевич, една стотинка не си дал за Лесни Удавенъ, а сметка държиш
Очевидно е, че си в цикъл, т.е. налегнала те е тежка диария и лъжеш Дантелата, че те боли глава
Няма да ти мине с вилнеене в Топа
vladang
на 17.02.2022 в 09:11:49 #21В моментът жена му срича наръчниците по градоустройство и зубри термините за да не се изложи мъжът и в декларацията
Dartagnan
на 17.02.2022 в 09:10:30 #20Холмар- откога подуенските цигани взеха да минават за бели "момчета" !? Или така ти се иска , щото си говедце и доносник !? От циганин , българин не става ,запомни го !?
chubtireaka
на 17.02.2022 в 09:06:47 #19Айде, чакаме статия за ПУП-а, нещо ако може от Кюстендилеца
cvetomirmagnitski
на 17.02.2022 в 09:06:12 #18Ще блести във В група с Лесни Удавенъ
vladang
на 17.02.2022 в 08:59:58 #17Няма манги няма още и декларация заплаха от верни фенове,и секторни котви.Ачу и той още нищо не е измислил. Творческа криза ведно с игровата цари в двора на жужето крал
DrINKO
на 17.02.2022 в 08:43:55 #16Тоя явно иска да “цъка” във В група догодина….
chubtireaka
на 17.02.2022 в 08:42:01 #15radostinov Телета пригответе по още 20лв месечно защото Попето няма да рита като цигането Кръстев за 1500лв Иначе не е лош играч и ще ви върши работа за отборите от осмицата ------------------------ Независимо как ще свърши мача на 6 март съм убеден в едно - "цигането Кръстев" ще е класа над тролея Юга и какти би казала една ваша легенда - тия в средата
Жалко, че няма да може да го задържим по-дълго
radostinov
на 17.02.2022 в 08:22:37 #14Митков следващия сезон може да захапе от ляво
radostinov
на 17.02.2022 в 08:14:37 #13Какво видео само изпраска с маструбиньо Велик играч и обединител Сигурно има и тройка с Горанова но там защо нико не пусна не знам
radostinov
на 17.02.2022 в 08:11:38 #12Холмар Божинката също ви се включи добре
bggbobikempes
на 17.02.2022 в 08:08:09 #11И този няма търпение да взима по 1000 лева заплата.