Бъдещият футболист на Левски - Ивелин Попов бе избран за "Играч на мача" при победата на неговия Сочи с 6:0 във визитата на Рубин в Казан в среща от 27-ия кръг на руското първенство.

Попето влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Матео Касиера при резултат 3:0. Българинът се отличи с гол и асистенция в минутите до края на срещата, поради което бе удостоен с приза.

Сочи заема трето място в Премиер лигата. Тимът има 49 точки, като изостава на три от втория Динамо (Москва).

Бившият капитан на националния отбор Ивелин Попов официално подписа договор с Левски до лятото на 2024 г. В Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост 34-годишният халф ще даде пресконференция и официално ще позира с екипа на тима.

Петко Христов: Въпреки резултата и тъгата, аз съм щастлив, че отбелязах първия си гол в Серия А

Сега трябва да продължим да се борим и да се опитаме да спечелим точките, които ни делят от нашата цел, споделя той