Левски загуби четвъртата си контрола на лагера в Турция. "Сините" допуснаха поражение с 0:1 от втородивизионния турски тим - Генчлербирлиги. Така след три равенства в първите мачове, сега момчетата на Станимир Стоилов записаха и загуба.

Снимка 562030

Левски започна по-добре двубоя и в 27-а минута Димитър Костадинов имаше страхотен шанс да открие резултата. Билал Бари напредна отляво и пусна към Костадинов, който бе непокрит около точката за изпълнение на дузпа и стреля, но право във вратаря. Атаката на "сините" продължи и Ради Цонев изведе Билал Бари, който прати топката в мрежата, но флагът на съдията бе високо вдигнат за засада!

Снимка 562034

Десет минути по-късно Радослав Цонев изпълни прекрасен пряк свободен удар, но топката се удари в десния страничен стълб и излезе в аут.

Снимка 562037

"Сините" определено не влязоха добре за вторите 45 минути и турците показаха зъбите си в 60-та минута. Николай Михайлов първо спаси опасен удар отляво, а при добавката Каракас не успя да прати топката на опразнената врата!

Снимка 562029

Така се стигна до 70-а минута, когато Михайлов извърши нарушение в наказателното си поле и реферът посочи бялата точка. Зад топката застана Каракас, който реализира хладнокръвно и по този начин донесе успеха за Генчлербирлиги.