Полузащитникът на Левски Владимир Гаджев бе избран за футболист №1 на месец септември в „А" група в анкетата на Пресклуб „България" сред спортните редакции.
Днес халфът получи традиционната награда на специална церемония. Гаджев спечели анкетата на организаторите с най-много гласове от спортните медии. Закъснението с връчването на наградата е, заради изминалите световни квалификации на националния тим с Армения и Чехия. Ето какво сподели Гаджев за загубата от ЦСКА преди няколко дни и състоянието на Левски в момента.
„Не изглеждахме като отбор, това не е от вчера. Няма какво да крием и закономерно загубихме. За такова дерби няма какво да ни пречи, всяко друго нещо казано ще бъде оправдание. Аз бях подготвен да играя на ниво. Няма как да изтрием тази страница от историята.
На почивката искахме да променим нещата. Не съм си мислил, че ще ни разгромят, тъй като нямаше такива индикации. Желаехме да вкараме гол, но не се получи. За купата ще бъдем още по-мотивирани срещу тях, като се надявам да видите, че това е било просто лош ден за нашия отбор.
Левски има сили да се изкачи в класирането, но по начина, по който играем, това трудно ще стане. Имаме нужда да победим по-силни противници и да си възвърнем самочувствието. Сега идват срещи с Ботев (Пд) и Локо (Пд).
Не знам какво се случва, когато стъпим на „Герена". Нямам точен отговор, тъй като такова нещо не се случвало досега. Вероятно след загубената титла със Славия нещо в нас се случи и имаме страх да играем на у дома, но се надявам това да се промени още тази събота. В момента нашата крепост „Герена" не плаши никой".
Свирката
на 22.10.2013 в 17:48:11 #2Има надежда за говедата!
-------------------------------------------------------
След като нито Даниел Боримиров, нито Наско Сираков доведоха организацията в Левски до стабилизиране, а отборът е на второ място във втората половина от таблицата, собственикът Тодор Батков предприе крути мерки.
"И Наско, и Дани са добри момчета, но явно ни е нужно нещо повече. Ако другарката Цола Драгойчева не помогне - няма кой. Доказала е през изминалото столетие, че "сините" успехи се дължат до голяма степен на директорските ѝ способи, така че ѝ имам пълно доверие, че ще изведе отбора от дупката" - споделя левскарският бос.
Очаква се за дясна ръка на Драгойчева да бъде назначен и Ангел Солаков, който според Батков е доказал уменията си да мотивира, а и да демотивира, ако има нужда някой да бъде снишен и да не знае много.
"Цола е председател на Общонародния комитет за българо-съветска дружба и ще помогне при нещата с Газпром, вместо да ми се юрне на Сафари. От онова ходене на Сафари, дето паднахме от Тампере, заради Наско тръгнаха нещата на зле" - развълнува се Тодор Батков, преди да заспи под мустак.
Според източници от клуба Драгойчева вече е започнала работа по кадровите изисквания на Сухия, като му е обещала да освободи ненужните играчи чрез Народен съд.
Total ML
на 22.10.2013 в 16:00:51 #1Ама не тази година, нали?