След изиграването на мачовете от 23-ия кръг на Първа лига шансовете на Левски да спечели титлата са впечатляващите 91%. Изчислението е на суперкомпютъраната платофрмата "Footbal Meets Data".
След успеха на "сините" с 4:3 над Локомотив София и равенството на Лудогорец срещу Локомотив Пловдив (1:1), шансовете на Левски нараснаха със 7 процента, докато тези на "орлите" намаляха с още пет.
Съставът на Хулио Веласкес вече има комфортен аванс от 12 точки пред Лудогорец 12 кръга преди края на сезона.
waterloo
на 04.03.2026 в 11:03:25 #9креНвирш # 6! Всеки знае за какво "иде реч" само оранжевите ибрикчии се опитват да замажат некадърноста си с последния мач!
Ако Турицата беше вкарал дузпата, ловешкия добитък щеше да прегърне титлата! ФАКТ!
Стига сте превъртали познатата теза, че w последния мач сините били "легнали" на шалварите и по този начин били "подарили" титлата на разградчани.
УмеренЦСКА
на 03.03.2026 в 20:54:32 #8...Истина е, че е трудно да се направи някакъв "сценарий" в полза на Лудогорец, даже и с всички възможни реалистични и "конспиративни" методи... За това пък, ще има, вероятно, разни "пертурбации" около купата и въобще боричкането за "евроучастие". ...Между другото, Лудогорец има такъв "коефициентен" актив в УЕФА, че ЛЕ му е "бащиния", още повече ЛК. ШЛ отдавна е залък, който никой у нас не може да "сдъвче"... Едва ли има някакво съмнение, че Лудогорец ще участва в евротуририте наесен. Само едно не се знае, дали с коефициентите си ще участва в "основната фаза" на ЛЕ или ЛК, където УЕФА раздава пари за участие. ...Истински "бум" ще е ако Лудогорец не се класира за евроучастие! Но вероятността за това е примерно толкова малка колкото вероятността да вземе титлата и да играе в ШЛ...
Mr.Jack
на 03.03.2026 в 19:21:30 #7Шансовете са 50/50, или ще станем, или няма, всичсо друго са словесни диapии
steiner
на 03.03.2026 в 19:05:37 #6Утре,вестниците,вестниците........
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 03.03.2026 в 18:56:48 #5За съжаление и една ...лоша новина ??Тити откачалката се е прибрал....жив !! А имаше 90 % вероятност някоя бомба да му беше префъцунирала физиономията мутрата !! Лека му пръст на следващата жертва на серийния баскетболен УБИЕЦ !!!??
waterloo
на 03.03.2026 в 17:36:26 #4За разлика от креНвирша # 3 аз съм още по-сигурен, че ако дузпата беше вкарана, сините щяха безпроблемно да вкарат още 4 гола и вместо 4:3 мача щеше да завърши 5:4!
kremvirsha
на 03.03.2026 в 17:32:09 #3Аз пък съм сигурен, че ако дузпата беше вкарана, мача със сините венчета след това нямаше да завърши по този начин. Нищо, важното е , че се брои за "рутинно" ***.
waterloo
на 03.03.2026 в 17:12:54 #2Аз пък си спомням, че много отдавна титлата беше почти в ръцете на ловешкия добитък.... когато дузпаджията Турицов се издъни срещу софийските армейци от ЦСКА 1948. Тогава процентите бяха 100% в полза на помашката Цеца!
ROMANIST
на 03.03.2026 в 16:39:11 #1През 2013-та колко процента бяха, че не помня