Полузащитникът на Лудогорец Петар Станич коментира спечелената Суперкупа срещу Левски, като насочи вниманието към амбициите на тима за останалата част от сезона. В хода на срещата сърбинът имаше напрегнат момент с капитана на съперника Георги Костадинов, след който получи жълт картон.

"Знаем, че не е възможно да печелиш всеки мач, но нашата цел е да вдигнем титлата и купата. Не очакваме нищо по-малко от това", каза Станич, като думите му бяха пред Sportal.

Лудогорец взе Суперкупата след 1:0 над Левски

Разград празнува: Лудогорец пречупи Левски за Суперкупата

Текпетей реши нервен мач с много картони, пропуски и напрежение на "Васил Левски"

Халфът подчерта, че срещите със столичния съперник винаги са трудни и изискват постоянство в играта и нагласата. 24-годишният футболист пристигна в Разград преди началото на сезона и вече попада в полезрението на клубове от чужбина, което може да доведе до интерес около него през лятото.