Фенове на Левски се събраха пред Народното събрание. Те не бяха повече от 50 човека. Пред журналисти казаха, че не протестират. Били се събрали да си поговорят и да решат какво да правят. Искат яснота за бъдещето на Левски. И прозрачност.
Източник: LAP.bg
Феновете подкрепят само любимия си отбор. При тях нямаше представители на различни фракции или хора от НКП на Левски. Така наречените "организирани фенове".
Всичко премина нормално, нямаше напрежение и ексцесии.
Източник: LAP.bg
Вчера беше обявено събитие във "Фейсбук". Над 2000 човека бяха заявили присъствие, но реално днес пред Народното събрание дойдоха не повече от 50.
На мястото имаше много полицаи и жандармерия.
asista
на 01.02.2020 в 12:46:07 #70ЛъжеВатерлооо,дядка,гледай си внуците,ако имаш такива,и не се кахъри за 15.02. - вашето ловешко-подуянско "дерби" ми е през лявотоПо цял висиш по форумите,това сигурно е от самота...Ние си гледаме нашето дерби.Ще ударим жълтурите. Нещо си много нервен ядосан,нападаш персонално тоя-оня...Злоблива душица си май,а злобата е от..ти си знаеш. На 15ти ще се изкефя да се потрошите и да свършите Х. И да не забравиш - купи си вестника и протест пред американското посолство.
asista
на 31.01.2020 в 19:16:57 #69Добър вечер на всички сини дюнерджии и червени сеирбашии! Четохте ли днешния брой на "Уикенд"? Не сте?Слушайте и четете тогава. Ударът срещу Черепа е директна поръчка/заповед на Боко от американското посолство,след сигнала на Цеките.Поръчители са Херо Мустафа и една мома американо-азиатка Джесика Ким.Така поне се твърди в материала. Американците отдавна са търсели цаката на Черепа.Причината - заигравката му с руски олигархични кръгове,в списъка със санкционираните.Друго - Черепа държи лотариите в Молдова и Грузия.Това също е трън в очите на САЩ.Отделно го обвиняват в проводник на руски финансови интереси в България.Подуянския клуб - също е в графата "лоши" за посолството,поради обвързаността му в миналото(и сега?) с цел пране на мръсни руски пари,чрез футболния клуб. Шоуто предстои. Уикенд, 31.01.2020г.,с.2-3;73-75. Наздраве!
svtlav
на 31.01.2020 в 19:16:38 #68Говедата, да вземат да припознаят някой селски отбор, както направиха Франкенщайн от лойч.
steiner
на 31.01.2020 в 16:31:43 #67Дерзай,дерзай ,докато си млад!Ебането е до време-пиенето е до гроб!
AK 47
на 31.01.2020 в 16:08:18 #66Apostola на 31.01.2020 в 18:06:57#178 По-правилно е да кажеш -баси държавата,ама откъде толкова акъл ---- тц в случая б аси сравнението с добавка-тъпо
Apostola
на 31.01.2020 в 16:06:57 #65По-правилно е да кажеш -баси държавата,ама откъде толкова акъл.
AK 47
на 31.01.2020 в 16:03:44 #64Apostola на 31.01.2020 в 17:56:47#176 Аз сравнявам държавата с Чоков .Не се изказвай неподготвен. ----- б аси сравнението
Apostola
на 31.01.2020 в 15:56:47 #63Аз сравнявам държавата с Чоков .Не се изказвай неподготвен.
AK 47
на 31.01.2020 в 15:54:32 #62Apostola на 31.01.2020 в 17:37:31#174 Така действаше и Чоков ,ама го вкараха в ареста ----- хе хе кой е ценко?? селска пръчка която осигуряваше гласове от едно село
с черепа измеренията
са други: милиардни
и световни
Apostola
на 31.01.2020 в 15:37:31 #61Постоянно се повтарят едни хипотези и се ръси морал. На вторият час от акцията прокурорът изчисли 220мил. на следващият ден станаха 500. Големи изчислители тез прокурори,бе.Има си вещи лица ,те казват кой колко дължи.Съдът отсъжда и тогава е ясна сумата.Божков не е цвете,но всичко е вършил с одобрението на политиците.Кой може да има такъв бизнес без чадър?Сега държавата действа като разпасала се мутра,без съд и присъда.Така действаше и Чоков ,ама го вкараха в ареста. С какво са по различни държавните копои?Те нали трябва да са лицето на справедливостта и демокрацията.
steiner
на 31.01.2020 в 15:16:13 #60Жабер,кога изтрезня куче?
Или не си спирал?
Мик Джагър
на 31.01.2020 в 15:08:44 #59Щайнер, синята действителност е тъжна, но рмално е Веско да я избягва
AK 47
на 31.01.2020 в 15:07:16 #58ChubAKA на 31.01.2020 в 16:33:57 ---- и аз мисля че фалит няма да има но не заради добри адвокати а заради други причини-казионни! но лошо нема
steiner
на 31.01.2020 в 15:06:54 #57Соме,не разбирам,защо използваш стария ник на Кравата?
Мик Джагър
на 31.01.2020 в 15:04:21 #56Ами честно казано очаквах име. Принципно съм доста информиран и мога да преценя дали звучи правдоподобно. Това, което достига до мен е брата на Кириль мастията, но не го вярвам.
AK 47
на 31.01.2020 в 15:00:05 #55user avatar 79332 СЛЕДВАЙ ChubAKA на 31.01.2020 в 16:52:50#158 Има достатъчно пролуки в цялата акция, а да не забравяме, че сме страна в ЕС. ----- безспорно на там къде са големите пари правилата са други и нямат нищо общо с писаните.. там и суверенитетът е имагинерна величина
Мик Джагър
на 31.01.2020 в 14:51:30 #54Чубак, въобще не съм те канил да си пием ракията, па камоли да се бием. Дет се вика, аз нямам време с приятели и близки да се видя, та подобно нещо не ми е хрумвало.Просто ако аз бях на стадиона и някой ми каже: “ей тва е Чубака” , ще дойда да се запознаем, както и да е. Кой е мераклията ви за собственик, не разбрах.
AK 47
на 31.01.2020 в 14:48:48 #53ChubAKA на 31.01.2020 в 16:33:57#149 ----- добрите адвокати са необходими и неизбежни но не те решават делата решават ги държавните органи един от адвокатите на черепа е Я. Х., който беше добър докато беше депутат и зам. министър в мвр сега е никой на всичкото отгоре е отговорен за "спечелените" ОП от божков за магистрала тракия приказката за плъховете и потъващия кораб ще има нов прочит
abumusadalzarcaui
на 31.01.2020 в 14:44:08 #52Педерло Дърт лефскарьо,покланяй глава до земята,и искай прошка! Пак ЦЕСЕКАРИ ще издържат синята парцалана! Един богат лефскар няма да даде и 5 стинки за синята пачавра!
Мик Джагър
на 31.01.2020 в 14:37:35 #51Чубак, койе тозо толкова желаещ да ви поеме? Ще плаща ли нещо за акциите или обичайния за вас начин ще стане сделката