Треньорът на Левски Ратко Достанич се прояви като добър дипломат и заяви, че би се радвал да види Станимир Стоилов на тренировка или мач на Левски.

„Работил съм с Мъри и ще се радвам да го видя при нас, той все пак е и бивш треньор на Левски. Нямам проблеми с него и очаквам да го видя на наш мач.", коментира Достанич.

 Сърбинът изрази притеснение от евентуални контузии в тима преди тежката серия от срещи в България и Лига Европа.

"Важно е да нямаме контузии. Навлизаме в страшно трудна серия, предстои да играем срещу Локо София, Виляреал, ЦСКА, Черноморец. Във всички тях ще трябва да играем на 100 процента от своите възможности и да вземем максималното. Ще се опитаме да съгласуваме състава си според умората и мачовете ", заяви Достанич.