Старши треньорът на Левски - Делио Роси защити Филипе Нашименто, който пропусна дузпа в края на мача с Етър, който все пак завърши наравно 1:1.

Левски и Етър завършиха наравно 1:1

Буш спаси Левски от пълен резил срещу Етър, "болярите" измъкнаха важна точка на "Герена"

Нашименто пропусна да донесе победата на "сините"

"След първите 5 минути трябваше да водим с 2:0. Изпуснахме невероятни положения. След това те се затвориха, а ние губехме ритъм.

Второто полувреме стана тази нелепа грешка на Кръстев и мачът стана труден. Успяхме да се върнем, играхме нелошо, но не стигнахме до победата.

Грешки се правят винаги, никой не е застрахован. Нито пазя, нито бия дузпи и нищо не мога да направя. Съотборниците им обаче опитаха да компенсират техните грешки. Трябва малко повече концентрация. Но когато създаваш положения, рано или късно ще започнеш да ги вкарваш.

Буш: Сигурен съм, че ще спечелим мача с ЦСКА

"Поздравявам Етър за спечелената точка"

Нашименто е дузпаджия. Отборът, от който го взехме, изпълняваше дузпите. Всеки може да сгреши.

Костов беше доста изморен. Имам трима централни нападатели и трябваше да ги видя. Ривалдиньо има нужда да играе, защото не е готов. Знам какво може Костов, но когато играем през три дни, трябва да знам и другите какво могат", каза Роси пред "Диема спорт".