Левски, Левски, Левски... На Великден, Гергьовден и Коледа... Прав е Венци Стефанов, има и други футболни клубове. Не са прави хората в клуба, които публикуваха в официалния сайт на "сините" молбата за държавна помощ, за държавно кредитиране. Като гледам реакцията на много фенове, скоро ще го разберат.
Левски нямал нужда от привилегии или подаяния. Отборът бил доказал, че има достойнство. Левски нямал нищо общо с МВР, армията, пощите... Отборът следвал честта, всеотдайността и примера на Апостола. Такива неща написаха "сините" вчера. Някой може и да се е разчувствал.
Източник: LAP.bg
И поискаха справедливост. Поискаха равнопоставеност и обективност. Към клуба от "Герена" да се прояви същата грижа, солидарност и подкрепа, както към останалите.
Справедливост? Равнопоставеност? Столичният Локомотив фалира за 2 милиона лева! И беше изпратен при аматьорите. ЦСКА - най-успешният български футболен клуб, фалира и отиде при аматьорите. За да... вдигне Купата от "В" група! Да, друг е въпросът как беше върнат в Първа лига след това. Но, като ще има равнопоставеност, би трябвало да се следва линията.
Левски поиска да се позволи на генералния им спонсор да помогне финансово. Седем пак да бъде добро число за тях. Ако пък не - държавата директно да кредитира футболния клуб чрез обезпечен с бъдещи вземания от продажби заем за неотложни финансови нужди.
Държавата да даде едни пари, които да отидат в НАП и за погасяването на едни дългове, трупани заради лошо управление на футболен клуб. Пък бил той и Левски. А сега какво? Дайте да дадем, за да може "сините" да не минат и те през "чистилището", както стана с ЦСКА и продължава да става с Локо. Това ли е справедливост и равнопоставеност?
Източник: LAP.bg
Когато имаш 10 000 лева в касата на клуба, когато си пред фалит, няма да разчиташ на скъпоплатени чужденци. Ще разчиташ на юноши, които носят Левски в сърцето и ще играят за отбора за минимално заплащане. Феновете могат да помогнат, вече го видяхме добре. И със сигурност ще продължат да го правят. Докато настоящият собственик на клуба даде акциите и се намерят спонсори. А защо не и нов собственик?
Ако се стигне до фалит и престой при аматьорите, много фенове ще предпочетат този вариант, отколкото още едно писмо като вчерашното. Не вярвате ли, господа директори на Левски в оставка? Направете проучване и ще повярвате!
Вече няма фойерверки. Но да не се бяга от отговорност. Думите са на легендата Даниел Боримиров. Топката е в г-н Васил Божков. И в съдбата. Рано или късно, всичко се връща. Който разбрал - разбрал!
steiner
на 06.05.2020 в 14:56:38 #62Да се яви феЛацио немедленно.Обратното броене започна,трябва да е готов да дръпне казанчето.
soro
на 06.05.2020 в 14:56:13 #61fanty на 06.05.2020 в 17:38:50#124 Хипотетично добичетата имат шансА, който на нас не беше даден. На нас ни взеха лиценза и автоматично 90 %от активите ни си отидоха, играчите Станаха свободни агенти и се разпиляха. При кухорогите, на които незнайно защо още им държат лиценза, могат да си придадат играчите и закрепят положението=======================================================================================кои играчи да продадат , че да закрепят положението , та те нямат играч , който да струва даже и колкото свободен агент ,,, кво ще им вземат... проценти при евентуални следващи трансфери... все в сферата на вероятностите гравитира ВСИЧКО ПРИ ТЯХ , КАКТО ВИНАГИ ДЕ
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:55:26 #60Гувядата искали офшорка да ги спонсорира,ама не питали дали УЕФА-та дали разрешава!
Tong
на 06.05.2020 в 14:54:04 #59Столичният Локомотив фалира за 2 милиона лева! И беше изпратен при аматьорите. ЦСКА - най-успешният български футболен клуб, фалира и отиде при аматьорите ======== Г-н Домусчиев, ако не разбирате една материя, не я коментирайте. Вижте в Европа клубове с какви по-големи дългове си играят без проблем. Не е въпросът какви дългове имаш, а ДАЛИ РЕДОВНО ГИ ОБСЛУЖВАШ!!! За това си отидоха ЦСКА (автенчен и несъществуващ) и любимото ми Локо (Сф) - защото каквито и дългове да имаха - не ги плащаха. Защо поне не се хванахте за Сливен или Пирин, които бяха изхвърлени за жълти стотинки??? Защото сте жълт пристрастен набеден ДЖурналнист, който дори не може да си аргументира несвързаните писания. Моите уважения към колегите фенове на различни отбори, с които можем да водим нормален разговор в този форум. А вие, г-н Домусчиев, по-добре да се преориентирате към друга професия. Питайте г-н Мустак (Георги Атанасов), че вече сериозно се доближавате до него и ставате все по-противен и на пристрастни и на безпристрастни фенове. По темата - недостойно е от Левски да искат помощ от държавата. Ако спонсор/собственик ти е бил мутра/престъпник, си живееш с "единия крак във фалита".
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:53:25 #58Божков подскочил от радост като разбрал,че Цеките искат да му вземат и Левски,а сина му и жена му ги разнасяха като трудовашки колички вързани с пранги от арест в арест! Сега Черепух трябва да преглътне всичко и да бъде левскар
AK 47
на 06.05.2020 в 14:46:36 #57waterloo на 06.05.2020 в 16:58:57#105 # 85 ChubAKA За ралика от теб мен са ме "цъкали" така че няма какво да го обсъждаме.. ====== и цъкали, и цакали... чет нямат.. ноторно известно обстоятелство
elaizgrey
на 06.05.2020 в 14:43:11 #56Ако до 13/5 няма заплати, играчите разтрогват и стават свободни агенти. Дори и баце да остави два чувала през нощта на 12 срещу 13 май само ще отложи нещата до следващото тримесечие. Очевидно часовника тиктака.
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:42:45 #55Фанти Ако е срещнал Бардон ,забрави да кацне! Още издирват първия
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:41:39 #54А на бас със всеки във форума ,че фалита на Лесна ,ще е по честен от фалита на ЦСКА!
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:39:09 #53Баба Дори да залага емблемата на Кучето,държавния стадион и кирливите фланелки с лика на камикадзето Списаревски! Батков,Русев,Тонев да потриват ръце за пай от фалиралата парясница!
elaizgrey
на 06.05.2020 в 14:37:30 #52Кво като падне тиквата бе? Идва Радев ма той е чорбар. Молете се да не пада, че без него отдавна да ритате с юношките по нивите около Подгумер и Ботунец.
soro
на 06.05.2020 в 14:36:05 #51waterloo на 06.05.2020 в 16:58:57#105 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ мен са ме "цъкали" така че няма какво да го обсъждаме==================================================== знаеме , знаеме и не го подлагаме на тест , самопризнанията ти край нямат
elaizgrey
на 06.05.2020 в 14:34:15 #50Говедата не разбраха, че ги изиграха. И то техните хора начело с лъжеца циклоп. Докато им разтриваше раменете с лакърдии, докато събираха пари уж за да го има обора, всъщност им го слагаше четвъртит. Сега никой не ви е виновен. Нито Баце, нито Кралев. Сами сте си виновни и помощ няма откъде да дойде. След Божков няма вече кой. Ситуацията е патова.
govedoebec
на 06.05.2020 в 14:32:20 #49След БКП ,ГЕРБ са другите които да затрият Пощенец Всичко се връща Катафалки Тубаци Вадуци
elaizgrey
на 06.05.2020 в 14:26:21 #48Телета, не чакайте някой да ви оправи, а давайте смело, нали сте милиони-всеки да отделя по 20 лева на месец и ще си платите всичко до 2 месеца. Само да не излезе, че я сте 40-50 хиляди, от които половината са цигани, я не.
steiner
на 06.05.2020 в 14:18:10 #47Споко животни.Бат Гойко идва на бял кон.На 12 май.
peshata
на 06.05.2020 в 14:16:52 #46Тиквата догодина пада от власт. Да видим какво ще се случи с проектчетата му Тире и Делиорман. Няма Левскар който да гласува за този който се опитва да убие отбора на народа. Гнома е пред фалит. Държавните му фирмички умират една по една
. Няма да има къщичка за пиленца, няма да има Тире вече
dimitar-vasilev-WwcxAR3U
на 06.05.2020 в 14:16:10 #45Говеда, марш в А окръжна! 5 години без Срам в Европа..ще се отразят добре на коефициента. Айде Събличайте и Отивайте в Чистилището... Глазгоу Рейнджърс Минаха.. Ювентус минаха... само Вие ...сте баш Тарикати... Измекяри Долни...
MJordan
на 06.05.2020 в 14:12:33 #44Улаева Коя е kyРВА бе?
тези къде писаха декларации че няма да припознават и видяха зора ли? Много коментари си написал със злоба ама няма да ви огрее. Левски няма да фалира до колкото се чува ..
Автора на статията отново е на ниво
заслужи си мястото на кочината поне за две години напред...да иляди още сто лета и да драска пасквили от кенефите на свинската сгурия
araya
на 06.05.2020 в 14:03:26 #43Ангелчо,Ангелчо,дребна и злобна душица имаш,ама нищо не зависи от теб делифишек такъв.Марш в кочината.