Наставникът на шампионите от Левски Станимир Стоилов ще експериментира с отбраната на "сините" по време на контролата срещу Динамо (Киев) в неделя.
След като разполага с едва двама здрави защитници в лицето на Игор Томашич и Юсуф Рабе, Стоилов ще изпробва в центъра на отбраната Даниел Боримиров, информира "Гонг". Ветеранът ще си партнира с младока Симеон Иванов през едно от двете полувремена по 45 минути.
Както е известно, мароканецът Шакиб Бензукан се прибра в България, след като травмата в бедрото му се възобнови и треньорският щаб предпочете да не рискува със състоянието му. Елин Топузаков пък бе продаден в Израел и по този начин в Левски "увиснаха" без защита.
Същевременно и днешното занимание на "сините" бе изгледано от емисаря на лондонския Арсенал Боби Бенет, който следи изявите на младока Николай Димитров.
КоЗеЛ
на 17.01.2008 в 13:30:01 #15008 01 19 Това телефонен номер ли е... ???
КоЗеЛ
на 17.01.2008 в 13:27:57 #14Финладци мощно се дерат КоЗеЛ http://youtube.com/watch?v=isA0b7mrMxM
Non Mollare Mai
на 17.01.2008 в 13:23:24 #13El Fenomeno Регистриран на: 24.09.2007, 18:03 ако трябва да сме обективни - ръката там си е безспорна
redhand borat patkof
на 17.01.2008 в 13:21:36 #12http://www.youtube.com/watch?v=v1xfxsLGe8g
КоЗеЛ
на 17.01.2008 в 13:17:19 #11КоЗеЛ
на 17.01.2008 в 13:15:30 #10Blue Eyes
на 17.01.2008 в 13:06:47 #9Kikaha, какво ли е да си евроидиот --------------------------------------------- Па застани пред огледалото и виж!

LOGO
на 17.01.2008 в 13:04:39 #8Kikaha Регистриран на: 23.05.2006, 11:30 Пуснато на: 17.01.2008, 15:01 освен че няма читави говеда, явно няма и здрави Смее се какво ли е да си евроидиот =-======================== Дано някой ветринар им помогне
ТАМпростира
на 17.01.2008 в 12:56:04 #7С безумните си балтии в единоборствата ,дедо Боре е спечелил доверието на набора си Стоилов...
...Става за костотрошач.. 
redhand borat patkof
на 17.01.2008 в 12:51:22 #6Кво стааа с картотеката на Ней,бе ми-ми?
LOGO
на 17.01.2008 в 12:48:25 #5Афродита Боримирова вади морков от градината и го показва на Илиана Раева: - Тоя е като на моя Даниел пениса -Толкова голям-пита Раева -Не, токова мръсен
Non Mollare Mai
на 17.01.2008 в 12:39:40 #4Тъпспорт, като преписвате нещо от Гонга - поне преписвайте дословно - едно полувреме ще играят Рабе и Томашич, второто - дедо Боре и Коловати централни защитници
sakkar
на 17.01.2008 в 12:18:39 #3може и да пуснат мунките на цацка в почивката
Deleter
на 17.01.2008 в 12:16:41 #2ЛЕВСКИ ШАМПИОН!!!

peter40
на 17.01.2008 в 12:11:49 #1а ветераните на Динамо и Уефски ли ще играят