Собственикът на Левски Тодор Батков е заковал цена на голямата си звезда Гарра Дембеле, научи Topsport.bg. "Синият" бос е готов да се раздели с нападателя си за крупната сума от 3 млн. евро. В медийното пространство се спрягаха всевъзможни суми, както като искана от клуба цена, така и като клауза в договора на играча.
Източник от клуба обаче посочи, че сложената пред кандидат-купувачите цена е точно 3 млн. евро. По наша информация обаче Киево, който е фаворит на този етап за подписа на играча,но не е готов да извади пълната сума, така че преговорите продължават.
Батков закова цена на Дембеле
Искаш Дембеле - вадиш 3 млн. евро
tapataika
на 06.01.2011 в 07:55:20 #8продаваи на воля и умната тия 3 милиона ми се виждат малко искаи още пък на есен в Касъмпаша.
LEONID1
на 06.01.2011 в 03:09:41 #7FanClubNewYork
на 06.01.2011 в 01:24:07 #6Първо се очакваше развръзка до час и половина после не било фатално ако остане...номерата на Ганя се изчерпват а Рединг чака спокойно с 300 хилки
vitorio
на 05.01.2011 в 21:48:34 #5Не ми се вярва информацията да е вярна и Тара да му е заковал тая цена
Причините са прости - никой отбор няма да извади толкова много пари за футболист с такива изцепки в биографията си, дори и богатите руски клубове. Гара е много добър, но в групите на ЛЕ има всичко на всичко 2 гола, а в гостуванията на Левски бе обезличен тотално
Реално е да се иска цена от 1.5 - 2 милиона евро , с бъдещ процент от трансфер естствено
Ако пък остане в България, това ще е най-голямата грешка - няма да е мотивиран, не е гаранция че ще запази формата си или че няма да направи още някоя алкохолна простотия,с която да си смъкне още цената
А и винаги може да се контузи, затова е най-добре за Ганя да го продаде още сега 
steiner
на 05.01.2011 в 20:42:21 #412. gentz0 | 05.01.2011 21:24 Батков си е много првав за цената.Човека си иска 3 мил.Пък който иска да ги дава.Като нема желаещи .няма лошо няма ,разбира се.След година-две в Израел за 200 хиляди и готово.Като всички сини" звезд"и.
gentz0
на 05.01.2011 в 19:24:28 #3Батков си е много првав за цената.Човека си иска 3 мил.Пък който иска да ги дава.Като нема желаещи .няма лошо.Докато Дембеле играе и публиката ще е повече и ще си избиват пари от продажба на билети.
nsmilitia
на 05.01.2011 в 17:16:15 #2"Батков закова цена на Дембеле " Колко ми дава да го взимам за роб?
седесар
на 05.01.2011 в 16:57:08 #1ТАРА иска 3 милиона , съдията обаче иска 3 години ...., аз съм за 3 години и глоба каквато е по закон !!!
