"Има футболна мафия в България", заяви президентът на Левски Тодор Батков в предаването "Тази сутрин" по btv.
"Има манипулирани мачове и такива, които се предрешават от залози", заяви още босът на "сините".
Той призова на публичен диспут шефа на "армейците" Александър Томов и за пореден път го подкани да каже истината за ЦСКА".
"Той орева цяла България, този въпрос трябва да се реши веднъж завинаги", каза Батков и допълни: "Кой е собственик на ЦСКА, каква тежест от издръжката е поета от "Кремиковци ?".
Босът на Левски заяви, че е нужно да се състави публичен регистър, който да упоменава собственика, източниците на финансиране, както и разходите на един отбор, за да са прозрачни делата на отбора.
На въпрос "Намесени ли са хора от държавното ръководство в източването на Кремиковци ?", каквато е тезата на Батков, той заяви, че не вярва, но се застрахова, че всичко е възможно.
Red
на 04.11.2008 в 20:52:43 #717"АМА ВИЕ НЕ СТЕ ЛЕВСКИ, ДА ВИ СЕ ПАДА ТРАКТОР, А СЛЕД 82Г СТЕ КАРЪЦИ ИЛИ ЩЕ БИЕТЕ С 1:0 В БЕЗМИСЛЕН МАЧ ИЛИ ЩЕ БИЕТЕ, А ЩЕ ИМА НЕРЕДОВЕН ИГРАЧ, НО ВСЕ ВИ СЕ ПАДАТБИЯЧИ! " ==================================
А на вас ви се падна трактор, за да види цяла Европа, че от вас нищо не става!
И за да видите, че има Бог!
Смехурко Патиланчов
на 04.11.2008 в 20:51:25 #716Пияните Чичковци, Мистър Клийн, Мистър Пропър, все тая. Важното е, че Лупи е мошеник от класа.
aleks86
на 04.11.2008 в 20:50:51 #715И аз повтарям въпроса какъв е Чорни на Левски???? Баща, спонсор, собственик???
jlembi
на 04.11.2008 в 20:50:22 #714frodo АМА ВИЕ НЕ СТЕ ЛЕВСКИ, ДА ВИ СЕ ПАДА ТРАКТОР, А СЛЕД 82Г СТЕ КАРЪЦИ ИЛИ ЩЕ БИЕТЕ С 1:0 В БЕЗМИСЛЕН МАЧ ИЛИ ЩЕ БИЕТЕ, А ЩЕ ИМА НЕРЕДОВЕН ИГРАЧ, НО ВСЕ ВИ СЕ ПАДАТБИЯЧИ!
Blue Eyes
на 04.11.2008 в 20:48:20 #713Red, относно футболната мафия съм напълно съгласен с теб, но относно ....."машинациите" се взрете в Лупи, единствената причина за отнетия ви лиценз е той!
Аре,
след мачовете пак.....
Пияните Чичковци
на 04.11.2008 в 20:47:59 #712"Горкият Лупи бе, чист като сълза и невинен като кокиче. " като колегата си Мистър Клиин.. ако се сещаш...

Red
на 04.11.2008 в 20:45:40 #711Сини очи, това "ако" е благодарение точно на машинациите, за които говорих! Ако забравим това "ако", означава да легализираме мафията. А тя трябва да се унищожи! За да няма и други подобни "ако"! Не си ли съгласен?!
Пияните Чичковци
на 04.11.2008 в 20:45:37 #71015 !

Blue Eyes
на 04.11.2008 в 20:44:17 #709К`во бе YasoBaso?!?!?!?! Аре,
frodo
на 04.11.2008 в 20:42:52 #708Blue Eyes еми да, Бате Борисов влезнаха като поставени.
Смехурко Патиланчов
на 04.11.2008 в 20:42:42 #707SS 3, Колко тънък е момента не знам, знам само, че Лупи е притискал държавен служител да му издаде документ с невярно съдържание и със задна дата. Не Лицензионна комисия, ами дори и Господ не може да ви помогне в такъв случай. Ето това е най-тънкият момент, не сте си платили. И като си толкова сигурен, че само срещу залог на правата е можело да съберете парите, защо Лупи и след това не заложи тези права, за да събере парите, а трябваше БФС да ви подпомага, като ви издаде временен лиценз, за да може да продавате и да понапълните касата, макар и временно? Или пък защо, след като Лупи като президент е знаел какво е финансовото състояние на ЦСКА не заложи тези права още месеци преди това, за да събере пари и да изчисти дълговете, а пък парите щеше да върне без проблем от бъдеще участие в ШЛ, за което сега реве като дърта девственица за к...? Горкият Лупи бе, чист като сълза и невинен като кокиче. Повече от половин година се тръбеше по пресата за финансовите проблеми на ЦСКА, как пък този Лупи 6 месеца един вестник не прочете?
Пияните Чичковци
на 04.11.2008 в 20:42:33 #706"ama тоя от атлетико как я забучи на лузърпулите"

Blue Eyes
на 04.11.2008 в 20:41:48 #705Red, много "ако" си употребил във въпроса! Прекалено много условности, няма еднозначен отговор на този въпрос! Единственото сигурно е, че щяхте да участвате в предварителните кръгове на ШЛ....но какво щеше да се случи там, никой не знае, още повече, че бяхте непоставени и щеше да ви се падне силен противник.
Пияните Чичковци
на 04.11.2008 в 20:41:34 #704ЗА ГОНЗО 15!

Red
на 04.11.2008 в 20:41:02 #703"...на автора на настоящата статия" Исках да кажа - "Героя на настоящата статия"
YasoBaso
на 04.11.2008 в 20:40:55 #702Sedrik777
на 04.11.2008 в 20:38:46 #701BARDOOOOOOOOOOOOON

Red
на 04.11.2008 в 20:38:35 #700Red ....Въобще ударите са много добре премерени. ---------------------------------------- За всички плащания има крайни срокове и Лупи много добре го знае това! Но умишлено не ги спазва тези срокове, което е сериозно финансово нарушение! И не изкарвай Лупи невинно агънце което кротко си пие водица докато лошия Вълк му забива ножа отзад! ======================================= Сини Очи, искам да те питам, ако случайно ЦСКА беше изтърван и (гарантирано) беше блязъл в групите на ШЛ със състава, с който газеше наред в БГ шампионат, тогава какво щеше да се случи със здравето и съня на автора на настоящата статия? Щях много да се притеснявам за него!
6kembal
на 04.11.2008 в 20:37:12 #699съсел , пак са ти пораснали рога бе , добиче....
aleks86
на 04.11.2008 в 20:36:39 #698Господата левскари, вместо да пресмятат данъците на ЦСКА, нека един от тях ми каже Чорни колко притежава от Левски и как един мафиот изгонен от България продължава да върти бизнес чрез синия отбор