"Има футболна мафия в България", заяви президентът на Левски Тодор Батков в предаването "Тази сутрин" по btv.
"Има манипулирани мачове и такива, които се предрешават от залози", заяви още босът на "сините".
Той призова на публичен диспут шефа на "армейците" Александър Томов и за пореден път го подкани да каже истината за ЦСКА".
"Той орева цяла България, този въпрос трябва да се реши веднъж завинаги", каза Батков и допълни: "Кой е собственик на ЦСКА, каква тежест от издръжката е поета от "Кремиковци ?".
Босът на Левски заяви, че е нужно да се състави публичен регистър, който да упоменава собственика, източниците на финансиране, както и разходите на един отбор, за да са прозрачни делата на отбора.
На въпрос "Намесени ли са хора от държавното ръководство в източването на Кремиковци ?", каквато е тезата на Батков, той заяви, че не вярва, но се застрахова, че всичко е възможно.
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:46:46 #577ВАНКО. Ясно, значи мачът е твърдо 1
Vanko
на 04.11.2008 в 18:46:41 #576XML Регистриран на: 08.08.2006, 12:29 Пуснато на: 04.11.2008, 20:45 Vanko, 2:3 или 2:3 беше по-култово Съвсем неволна грешка

XML
на 04.11.2008 в 18:46:39 #575Чубака, то едни артикули...само слипове...
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:46:24 #574СТАНЧЕВ. Ми петък е най-удобно за такива работи
XML
на 04.11.2008 в 18:45:18 #573Vanko, 2:3 или 2:3 беше по-култово
Станчев
на 04.11.2008 в 18:44:56 #572КАРНОБАТСКА. Ще измислим дата-та в неделя
Само да е петък, така ли 
4i4О
на 04.11.2008 в 18:44:08 #571Охич,какво си пожела за Коледа,да ти донесе дядо Коледа от далечна лапландия,калъфка или нова червена шапчица???

Vanko
на 04.11.2008 в 18:44:08 #570опс 2:3 или 2:2
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:42:57 #569СТАНЧЕВ. Трябва да измислим нещо по този въпрос за другия месец

Vanko
на 04.11.2008 в 18:42:51 #568Някои има ли мнение за таз вечерния мач Вердер-Панатинаикос
Що ли ми се струва 2:3 или 2:3 
4i4О
на 04.11.2008 в 18:42:36 #567всезнайкото
на 04.11.2008 в 18:42:21 #566Босът на Левски заяви, че е нужно да се състави публичен регистър, който да упоменава собственика, източниците на финансиране, както и разходите на един отбор, за да са прозрачни делата на отбора--- ВСИЧКИ ОТБОРИ правят залози пък батков се прави на невинен--как иначе с 1000-2000 човека на мач и то през седмица се издържат отбори като неговия където има хора с 10 000 заплата- сигурно от тв правата и продажба на фен артикули с образа на гонзо
Станчев
на 04.11.2008 в 18:41:36 #565Чубака се притеснява да не направим после, като миналия път ========================== Кой бяга от хубавото
особено с оная страшната билка "пий пак"

4i4О
на 04.11.2008 в 18:40:54 #564Охо какво те мъчи,притеснен си за форумният ми имидж.....
XML
на 04.11.2008 в 18:40:49 #563Батков: В България има футболна мафия =================== А стига ве....Незнаех
DERIPASKA
на 04.11.2008 в 18:40:36 #562http://footballderbies.com/results/index.php?id=70
4i4О
на 04.11.2008 в 18:38:50 #561Умерен ЦСКА....я разталкувай това цитати от Т. Батков-Старопланински: 1. България се управлява от мафията (говори с познаване на въпроса защото е от тези които управляват България) 2. В България има футболна мафия (дори лиценза на шампиона отнеха незаконно - уникално постижение без аналог в света). 3. Държавата финансира Кремиковци и следователно и ЦСКА. 4. Чорни го изпъдиха защото се противопостави на мафията. 5. Аз съм човек от народа (също като др. Живков).

карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:36:51 #560СТАНЧЕВ. Чубака се притеснява да не направим после, като миналия път
DERIPASKA
на 04.11.2008 в 18:36:35 #5594i4О ===
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:36:19 #558ОХО. Все е червена свиня, както и да се върти