Офанзивният футболист на Левски - Андриан Краев е на мнение, че "сините" не са демонстрирали достатъчно агресия, за да постигнат нещо повече в дербито срещу ЦСКА.

"В това дерби трябваше да покажем агресия. ЦСКА ни победиха с това. Казахме си на паузата, че няма какво да губим и излизаме да обърнем мача. Ако бяхме вкарали един гол, можеше и да изравним.

Вярвам, че може да се преборим за място в евротурнирите. Дано успеем да спасим сезона и да зарадваме феновете".

Микулич: И преди съм играл без заплата, феновете ни са прави

Микулич: И преди съм играл без заплата, феновете ни са прави

"Дадохме всичко от себе си"