Президентът на Левски (Лом) Гаврил Гаврилов подаде оставка, съобщава "Спортал". Тя обаче трябва да бъде гласувана утре на спешно събрание на УС на клуба.
Гаврилов е разочарован от съдийството след влизането на тима в професионалния футбол. Той е категоричен, че клубът е с осигурен бюджет до Нова година.
"Режат ни, навън е още по-страшно. Бюджетът до Нова година е осигурен", каза Гаврилов.
Припомняме, че синът на Гаврил Гаврилов - Георги, е кмет на Лом, а Общината помага финансово на клуба.
Двамата са в основата на възраждането на футбола в крайдунавското градче.
MM61
на 03.10.2021 в 08:38:36 #1И тия са до Нова година и обратно после в окръжна група.