Турнир: Купа на конфедерациите Стадион: Фишт Олимпик Стейдиум, Сочи Зрители:

Резервата Тимо Вернер се пребори за топката в наказателното поле между двама футболисти, но ударът му попадна в страничната греда!

70′

Тройзи влиза на мястото на голмайстора Рогич.

67′

Несъмнено австралийците изглежда доста по-добре на терена през второто полувреме, и може да се каже, че са равностойни на световния шампион.

64′

Жълт картон за Сейнсбъри.

63′

Зюле влиза на мястото на Брандт.

57′

Вернер влиза на мястото на Вагнер.

56′

ГООООЛЛЛ ЗА АВСТРАЛИЯ! "Кенгуратата" отново се връщат в мача, след като Юрич се възползва от лошо избита топка от Лено - 2:3!

54′

Жълт картон за Горецка.

48′

ГООООЛЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Горецка бележи за 3:1 след поредна комбинация по дясното крило!

46′

Крузе влиза в игра на мястото на Луонго.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

44′

ГОООООЛ! Германците бързо си връщат преднината след гол от дузпа! Точен от бялата точка е Дракслер - 2:1!

41′

ГООООЛЛЛ ЗА АВСТРАЛИЯ! Грешка на германците в центъра на защитата, Рогич се възползва от два последователни удара пред наказателното поле и изравнява - 1:1!

40′

Остро центриране, отново отдясно, преминава покрай вратаря, а Леки изби от голлинията, където дебнеше Вагнер!

36′

Австралийците можеха да стигнат до изравняване, което щеше да е доста нелогично на фона на случващото се на терена! Центриране на Муй от фаул намери Сейнсбъри, който на метри от вратата не успя да я уцели!

30′

"Кенгуратата" изглежда, че успяват да отбият силния натиск на германците в последните няколко минути.

23′

Атаките не спират! Санд,о Вагнер е изведен на добра позиция отляво в наказателното поле, но нападателят на Хофенхайм пропуска!

21′

Поредно силно включване на Бранд отдясно завършва с удар на последния, който е избит в корнер.

16′

Нова чудесна атака по десния фланг за германците! Горецка центрира отлично, но Вагнер от няколко метра пред вратата не успя да се разпише, изкарвайки топката в аут!

14′

Поредна атака на германците, този път по левия фланг, е прекъсната с нарушение.

9′

Категорично превъзходство на германците след първите 10 минути, независимо, че отборът на Йоги Льов е в експериментална селекция.

5′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Брандт пробива по десния фланг, намира Щиндъл на точката на дузпата, който бележи за 1:0!

1′

22. Ървайн 23. Дем

Австралия и Германия ще спорят в първия си мач от турнира за Купата на Конфедерациите.

Двата тима са в група "B", от която са част още съставите на Камерун и Чили, които вчера изиграха първия мач в групата, в който чилийците се наложиха с 2:0.

Преди години Германия и Австралия се срещнаха отново в същия турнир, а Бундестима като домакин на състезанието спечели със зрелищното 4:3.

Селекционерът Йоаким Льов взе няколко интересни имена, които със сигурност заслужават внимание - вратарят Кевин Трап, Тимо Вернер, Амин Юнес, Сандро Вагнер и т.н..