Турнир: Шампионска лига Стадион: "Алианц Стейдиъм", гр. Торино, Италия Зрители:

Всичко в този мач е ясно! Виляреал напълно съкруши своите домакини!

90+1′

ГОООЛ! 0:3! Данджума бележи!

90′

Още една дузпа за Виляреал! Де Лихт спря топката с ръка и реферът посочи бялата точка!

86′
Снимка 567081

Източник: EPA/БГНЕС

85′

ГОООЛ! Оглушителна тишина на "Алианц Стейдиъм"! Пау Торес бележи втори гол за Виляреал! Бранителят на Виляреал остана непокрит след изпълнение на корнер и с десния крак прати топката във вратата на Шчесни! 0:2! Всичко в този мач изглежда ясно!

79′
Снимка 567088

78′

ГОООЛ! Жерар Морено открива резултата! Шчесни усети ъгъла и докосна топката, но тя все пак влезе в мрежата му! 0:1!

77′

Дузпа за Виляреал! Жерар Морено ще изпълнява!

76′

Сериозни претенции за дузпа от страна на гостите! Франсис Коклен бе съборен в наказателното поле! Реферът не видя добре ситуацията и отива да я прегледа със системата ВАР!

70′

Мачът навлиза в етап, в който и двата отбора не искат да рискуват. Припомняме, че първият мач завърши при резултат 1:1 и при равенство и днес - то ще станем свидетели на продължения.

65′

Унай Емери прави и втора промяна. Йереми Пина отстъпва мястото си на Самуел Чуквуезе

64′

Франсис Коклен влиза на мястото на Тригерос

59′

Мощен шут на Рабио от дистанция, запали ръкавиците на Рули, но стражът се справи и с този снаряд!

53′

Втората част започва като първата - без интересни положения пред двете врати. Затишие пред буря? Предстои да видим...

Снимка 567070

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

Без нито минута продължение - КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

35′

Отново шанс за Влахович! След изпълнение на корнер, топката достигна до него и той нанесе изстрел с глава, но Рули отново е заключил вратата си!

Снимка 567069

31′

След сериозния натиск на домакините в последните 20-сетина минути, сега гостите успяха да забавят темпото на играта и дори отговориха с два опасни изстрела отдалеч, но нищо опасно за Шчесни.

22′

Греда за Юве! Де Шилио центрира в наказателното поле на гостите, Влахович засече с левачката и натресе страничния стълб на вратата! Виляреал отново оцеля!

Снимка 567067

19′

Влахович! Страхотен удар на сърбина от около 30 метра, но Рули отново демонстрира класа и отрази и този изстрел! Обрачът около вратата на "жълтата подводница" се затяга...

11′

Шанс за Юве! Куадрадо достави добра топка в наказателното поле на гостите, Мората бе оставен непокрит на задна греда и нанесе силен удар с глава, но стражът на Виляреал демонстрира прекрасен рефлекс и спаси първата опасност пред своята врата!

Снимка 567068

7′

Спокойни първи минути на "Алианц Стейдиъм", двата тима все още опипват почвата и не предприемат никакви по-рискови действия.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

20 Пеня

Ювентус приема Виляреал на "Алианц Стейдиъм" в Торино в реванш от осминафиналите на Шампионска лига. Въпреки отличната си форма в Серия А и добрия резултат (1:1) от първата среща, "бианконерите" се нуждаят от успех срещу "жълтата подводница".

През уикенда торинци надвиха Сампдория с 3:1 и се доближиха до водачите - Милан, Наполи и Интер. Тимът на Масимилиано Алегри е непобеждаван в 12 поредни мача, което със сигурност дава сериозни поводи за оптимизъм. В последните си 10 срещи Юве е допуснал едва четири гола, въпреки непълния кадрови потенциал на тима.

Алегри не може да разчита на дълготрайно контезените Федерико Киеза и Уестън МакКени, а едно от зимните попълнения Денис Закария е под сериозна въпросителна. Един от стълбовете в отбрана Леонардо Бонучи също е с травма. Добрата новина за специалиста от Ливорно дойде преди броени дни, когато капитаните на тима Пауло Дибала и Джорджо Киелини се включиха пълноценно в тренировъчния процес.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Виляреал стабилизира представянето си в Ла Лига след колебливия старт през август, септември и октомври. В последния мач на "жълтата подводница", точен бе Дани Парехо, който донесе успеха с 1:0 над Селта Виго. Именно халфът донесе и равенството в първата среща за тима на "Естадио де ла Серамика".

Ситуацията с отбраната при испанците е огледална с тази при Юве - опитния централен защитник Раул Албиол е аут. Пако Алкасер и Алберто Морено също няма да могат да помогнат на своите съотборници в Торино, а още трима футболисти ще държат на тръни Унай Емери до последно - това са Хуан Фойт, Етиен Капу и Жерард Морено.