Най-успешният италиански клуб Ювентус направи силен старт на новия сезон в Серия "А", след като победи Сасуоло с 3:0 само за 50 минути тази вечер в мач, в който блеснаха новодошлият Анхел ди Мария и сръбският централен нападател Душан Влахович.

В първия официален мач пред своите фенове Ди Мария вкара дебютния си гол, след което записа асистенция, а Влахович се разписа два пъти за убедителната победа на "старата госпожа", която през този сезон обявява, че ще се втурне в надпреварата за "скудетото" след двугодишен пауза, в който Интер и Милан спечелиха шампионската титла.

Наполи победи Верона с 5:2 в Серия "А"

Наполи стартира сезона в Серия "А" с 5 гола срещу Верона

Вижте подробности

Ди Мария, който дойде като свободен агент от ПСЖ откри резултата в 26-ата минута след асистенция на Алекс Сандро, а Влахович вкара дузпа две минути преди почивката, за да удвои преднината. Пет минути след подновяването на играта сърбинът отбеляза втория си гол след асистенция на аржентинеца, за да направи 3-0.

Притеснителното за Ювентус е контузията на Ди Мария, който беше изваден от игра в 65-ата минута поради проблеми с адуктора, така че остава да видим доколко евентуална почивка го очаква или е просто незначителен проблем.