Турнир: Италия Серия "А" Стадион: Зрители:

Жълт картон за Пароло.

82′

Ринкон влиза на мястото на Дибала.

76′

Добър извеждащ пас на Савич намери Пароло зад гърба на защитата на домакините в наказателното поле, но последният не успя да овладее добре топката и пропиля възможност да затрудни Буфон.

74′

Първа смяна в състава на Ювентус - Бардзали влиза на мястото на Лихщайнер.

71′

Маркети предотврати опасна ситуация пред вратата си, изпреварвайки Игуаин при центрирана топка в наказателното поле на Лацио.

66′

Гостите извършиха и последната си смяна, при която Мургия влезе на мястото на Ломбарди.

61′

Ювентус пропуска 100 % голово положение, при което Игуаин изведе Дибала сам срещу Маркети, но ударът на острието мина много близо до дясната греда!

60′

Лукаку влиза на мястото на Раду.

60′

Лукас Билия отстъпва мястото си на Джорджевич.

53′

Домакините пропускат да убият окончателно интригата в мача, след като Дибала се озова в удобна позиция фронтално срещу вратата, но ударът му мина покрай нея.

52′

Нов удар на Фелипе Андерсон по диагонал, е уловен без проблеми от Буфон.

48′

Гостите от Лацио започват устремно, настанявайки се в половината на съперника, но до този момент не успяват да застрашат Буфон, с изключение на далечен и крайно неточен удар на Фелипе Андерсон.

45′

Начало на второто полувреме!

45+2′

Край на първото полувреме, в което Ювентус не остави никакво съмнение в превъзходството си и закономерно се оттегля с преднина от 2:0 на почивката.

44′

Привидно Ювентус се прибра в половината си, отстъпвайки инициативата на съперника.

42′

Нова опасна атака за домакините завърши с пас на Игуаин към включилия се в атака Бонучи, който стреля от въздуха в движение, но ударът му мина на сантиметри от целта.

36′

Лацио разгърна добра атака, която доведе до два последователни удара, успешно предотвратени обаче от защитата на Ювентус.

32′

Отново Савич се опита да тормози защитата на "бианконерите", отскубвайки се от двама бранители, но Буфон предвидливо излезе и предотврати опасността.

30′

Гол на Игуаин бе отменен заради засада, която на повторенията се видя, че е правилно маркирана от страничния рефер.

26′

Жълт картон за Имобиле.

24′

Първи удар към вратата на Буфон, дело на Милинко-Савич, минава близо до лявата греда на вратата и излиза в аут. Постепенно гостите напипват верния ритъм.

19′

Жълт картон за Раду.

16′

ГООООЛ ЗА ЮВЕНТУС! Резултатът вече е 2:0, след като Гонсало Игуаин засече центриране на Куадрадо от десния фланг - 2:0!

10′

Пълно превъзходство на домакините, които заиграха с още по-голямо спокойствие и самочувствие след ранния гол на Дибала.

5′

ГООООЛ ЗА ЮВЕНТУС! Манджукич свали с глава топката към Дибала, който без да се бави пред наказателното поле с удар с левия крак откри - 1:0!

1′