Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира загубата от Рома с 1:3. Юве пропусна още вчера да си гарантират спечелването на титлата в Серия "А". Дори и равенство на "Олимпико" щеше да стигне за златото.

"Първото полувреме беше добро, и двата тима бяха агресивни и амбицирани. В началото на втората част получихме странен гол на контраатака след фаул в наша полза. Струва ми се, че в един момент свалихме гарда, защото решихме, че сме свършили достатъчно, за да си тръгнем с положителен резултат.

Имаме някакъв проблем с концентрацията. Хубаво е, че това ще ни е за урок преди финала за купата в сряда с Лацио. Срещу нас бе Рома - вторият най-силен отбор в Италия. Знаехме, че всичко може да се случи. Очаквахме, че Скудетото ще се реши в другите мачове, а не в преките сблъсъци", каза Алегри.

Рома с важна победа срещу Ювентус

Рома вгорчи живота на Лудия Макс и направи Серия "А" най-интересното първенство през май!

3:1 за "вълците"