Страхотен спектакъл изнесоха Наполи и Ювентус в отложения от 11-ия кръг на Серия "А" помежду им. При много драма, борба на терена и желание за победа двата отбора не излъчиха победил, завършвайки при зрелищното 3:3 на "Сан Паоло".

Домакините натиснаха още от самото начало и след четвърт час получиха правото да открият резултата от дузпа. Марек Хамшик отбеляза за 1:0, но се наложи да пребива наказателния удар, който след това изпусна. Все пак осем по-късно словакът се реваншира и с глава изведе своите напред. Пет минути преди почивката задачата на Юве стана изключително сериозно, тъй като Горан Пандев покачи на 2:0.

Очевидно кандидат-шампионът още не беше казал своята дума. В самото начало на второто полувреме Алесандро Матри намали до 1:2. Домакините върнаха преднината си от две попадения в 69-ата след точен изстрел на Горан Пандев за втори път.

Изглеждаше, че победителят е ясен и Юве със сигурност ще загуби. Играчите на "Старата госпожа" със сигурност не са били на това мнение и го показаха. В 73-ата Марсело Естигарибия се разписа за 2:3, а след още шест минути Симоне Пепе попадна в прегръдките на съотборниците си заради гола си за 3:3.

До последния съдийски сигнал играта се отвори доста, но до нови попадения не се стигна. Можем да заключим обаче, че точката не помогна на нито един от двата отбора. Юве вече има 26 т. на върха, две повече от втория Милан. Наполи пък е на шеста позиция със 17 т., колкото имат още следващите Рома и Катания.